12 видів ниток для особливих випадків

Ці чудові нитки згодяться багато для чого. Вишивка, обробка, штопання, зшивання, зметування – для кожної роботи тільки свої правильні нитки!

 

 

 

ПОЛІЕСТЕРНІ НИТКИ

Ці міцні нитки підходять для всіх швів і вистрочування. Плюс: також підійдуть для швів із великим навантаженням (наприклад, від Gütermann).

 

  

 

ШОВКОВІ НИТКИ ДЛЯ ОБМЕТУВАННЯ ПЕТЕЛЬ

Назва говорить сама за себе. Ці нитки призначені для обметування петель, але підходять також для декоративних швів. Плюс: шви мають блискучий вигляд (наприклад, від Gütermann).

 

 

НИТКИ СЕКЦІЙНОГО ФАРБУВАННЯ

Універсальні нитки для машинного вишивання підходять для всіх мотивів. Плюс: вишивки мають напрочуд благородний вигляд (наприклад, від Madeira).

 

 

ЛЛЯНІ НИТКИ

Ці натуральні нитки чудово підходять для ручного шиття міцних тканин. Плюс: годяться також для дрібної роботи (наприклад, від Gütermann).

 

 

КРУЧЕНІ НИТКИ

Найміцніші нитки на зірочці підходять тільки для ручного шиття. Плюс: цими нитками можна також ремонтувати рюкзаки, сумки тощо (наприклад, від Kaufhaus).

 

 

ЗМЕТУВАЛЬНІ НИТКИ

Підходять для ручного шиття, зметування деталей. Плюс: нитки швидко рвуться і легко видаляються з тонких тканин (Kaufhaus).

 

 

НИТКИ ДЛЯ КВІЛТИНГА

Ці нитки призначені спеціально для машинного стьобання. Плюс: нитки особливо міцні і дуже красиво блищать (наприклад, від Gütermann).

 

 

МЕТАЛІЗОВАНІ НИТКИ

Особливо підходять для вишитих мотивів і декоративних стібків. Плюс: підходять для прикрашання подушок, столової білизни тощо (наприклад, від Madeira).

 

 

ОВЕРЛОЧНІ НИТКИ

Ці тонкі нитки призначені для обметування зрізів і потайних стібків. Плюс: вони прозорі, еластичні та дуже міцні (наприклад, від Gütermann).

 

 

НИТКИ ДЛЯ ВИШИВАННЯ

Призначені для всіх технік і стібків. Плюс: пасмо добре ділиться на окремі нитки; нитки переливаються, як шовкові (наприклад, від Anchor).

 

 

ЕЛАСТИЧНІ НИТКИ

Особливо підходять для рюшів, воланів і буфів. Плюс: при в'язанні гачком тримають форму снопиків і стовпчиків (наприклад, від Gütermann).

 

 

ПРОЗОРІ НИТКИ

Пластичні нитки чудово підходять для невидимого пришивання підгину. Плюс: підходять також для пришивання пайєток і бісеру (наприклад, від Madeira).Обробка низу

 

 

Подобається  0
Поділитись:

Цей блок не удаляти.

Зараз переглядають

Пуловер приталеного силуету

Барвистий трикотажний пуловер з ефектом переливів радує око! Хвилястий виріз горловини з...

35 грн.

Сукня А-силуету з рукавами-крильцями

Сукня розкльошеного силуету з рукавами-крильцями та складками, застроченими уздовж вирізу...

40 грн.