Застібка-блискавка, пришита відкрито: спосіб для досвідчених кравчинь

Нероз’ємна застібка-блискавка, пришита відкрито, найчастіше використовується на одязі в спортивному стилі: анораках, блузах, пуловерах і сукнях. Така застібка виступає додатковим елементом декору і надає речі стильного вигляду.

 

Сукня Burda 2/2021#129

 

Раніше ми розглядали простіший варіант виконання зі смугою для обшивки. Ви можете відмовитися від обшивки і відразу пришити застібку-блискавку. Для цього на лицьовому боці тканини зметувальними стібками розмітьте розріз. На виворітний бік поверх розмітки припрасуйте смугу флізеліну завширшки 3 см. Виміряйте загальну ширину тасьми при закритій застібці-блискавці.

 

Стрітстайл з BURDA. Сукня в стилі спорт

 

Застібку-блискавку лицьовим боком приколіть так, щоб край тасьми сумістився із розміткою. Застібку-блискавку пришийте за допомогою однобічної лапки на відстані від краю тасьми, рівній 1/4 загальної ширини застібки-блискавки.

 

 

Тканину розріжте точно за розміткою, не доходячи 1 см до кінця шва пришивання, надсічіть до останнього стібка навскоси. При цьому тасьму застібки-блискавки не прихоплюйте. Від кінця розрізу до іншого боку так само виконайте косу надсічку.

 

Застібка поло: швидкий спосіб

 

 

Застібку-блискавку вкладіть у розріз. Інший край розрізу приколіть до другої тасьми застібки-блискавки лицьовим боком до лицьового боку і пришийте на відстані від краю тасьми, рівній 1/4 загальної ширини застібки-блискавки. Лінія строчки починається точно біля кінця косої надсічки.

 

Світшот: новий фаворит

 

 

Трикутник у кінці розрізу відверніть на виворітний бік і пришийте до тасьм застібки-блискавки.

 

Подобається  0
Поділитись:

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Брюки завужені

Широкі в стегнах і завужені донизу брюки на кокетці, з передніми складками візуально роблять ноги...

35 грн.

Зараз переглядають

Сукня приталеного силуету

Білий знімний комірець, такі ж манженти і пояс з репсової стрічки - з ними приталене плаття нижче...

35 грн.

Блуза з оборками і брюки зі штрипками

Спочатку шоу, а потім after-party - будемо запалювати до ранку! В прозорій блузці з оборками та...

35 грн.