0
Акція 1+1=3

Тримаємо поставу! Як правильно пришити підплечики

Зараз підплечики мало схожі на своїх побратимів з вісімдесятих років. В ті часи жакети з підплечиками більше нагадували екіпіровку хокеїстів, ніж елегантну модель.

 

Тепер форма і розмір підплечиків змінилися, вони стали більш делікатними і непомітними, але тим не менше їх об'єднує одна загальна якість: з їх допомогою кожна модель набуває чіткості ліній, більше стилю і покращує поставу свого власника. Підплечики бувають найрізноманітнішої форми, величини і товщини. Їх вибирають в залежності від того, який силует в моді: з прямими широкими або вузькими похилими плечима. За допомогою підплечиків ви можете також компенсувати невеликі дефекти постави.

 

                                                                Burda Moden 1/1987

 

Форма підплечика залежить від виду рукава і від ширини плеча. Для моделей із вшивними рукавами, що мають високий окат, використовуються звичайні підплечики (1). Для сильно розширених плечей і рукавів з невисоким окатом, а також для рукавів реглан і всіх суцільнокроєних рукавів підійдуть підплечики форми реглан (2).

 

 

Підплечики звичайної форми

Їх потрібно вкладати в одяг так, щоб край підплечика заходив на рукав на 1 см. Якщо заокруглені боки підплечика несиметричні, то довший бік заокруглення звертають до спинки.

 

                                                             Жакет 108 Burda 9/2016

 

Приколіть підплечики до плечового шва, вколюючи шпильку з лицьового боку.

 

 

Пришийте підплечики до припуску плечового шва. Кінці підплечика прикріпіть до припуску швів вшивання рукавів за допомогою маленьких нитяних перемичок.

 

 

 


Екстра-порада: можна швидко і просто зняти підплечики з одягу перед пранням, якщо їх не пришивати, а прикріпляти за допомогою контакної стрічки велкро («липучки»).


 

 

Підплечики форми реглан

У моделей з плечима звичайної форми приколіть їх так, щоб опуклість підплечика перебувала під плечовим швом і, відповідно, окатом рукава. У моделей з розширеними плечима приколіть підплечики так, щоб заокруглення верхнього шва рукава і плечового шва припадали на опуклість підплечика.

 

                                                Пальто 425 Burda. Мода Plus 2/2015

 

Приколіть підплечики до плечового шва, вколюючи шпильку з лицьового боку. Пришийте його до припуску плечового шва.

 

 

0
Поділитись:


Зачекайте будь-ласка