0

Стиль: фокус на особливий силует жакета для ділового костюма

Сьогодні буде розмова не про яскраві тренди сезону, а про менш помітні, але дуже виразні деталі в дизайні одягу, про силуети в нюансах ліній і пропорцій, які мають виключну актуальність. Такі деталі не всіма будуть відмічені, хіба талановитими і чутливими до гармонії новачками або жінками із усталеним стилем і хорошим смаком. Ітиметься про користь моди, яка допомагає вибудувати свій власний стиль. 

 

Розгляемо три костюмні пари Burda, які мають стосунок до ділового гардеробу. Такий костюм затребуваний меншістю, але навіть із практичних міркувань, ми радимо не розпаровувати його. А використати єдине враження, яке справляє цільний образ, зібраний із двох речей.

 

 

У кожному із цих костюмів особливо скроєний жакет. Це можна описати конструктивно як поєднання елегантного об’єму в корпусі із чіткою лінією плеча. Вертикальні рельєфи на жакеті спрямовані не до талії, а навпаки, плавно її обходять і роблять звуження внизу. Вшивний рукав посаджений на місце, плече лишається легким, без гіпероб’єму і підкладних подушок. Тут є та часточка від елегантних силуетів, придуманих у 60-х, але із притаманними сучасній моді переосмисленнями чоловічого костюму для жінок.

 

Вінтажні моделі Burda

 

Сторінка вінтажного журналу Burda Moden

 

 

Лаконічний образ

Відкинуто все зайве і лише темний лаконічний силует… Ніндзя? Японський графічний мінімалізм і експресія, які підсилені яскраво-білим трикутником сорочки, також натякають на інше кліше – «трудоголік», тобто педантичний професіонал. Імовірно, що жінка, яка вибрала такий костюм, досконала (скромна) і в решті складових образу, як то: мейкап, зачіска, аксесуари. Очевидно, що брючний костюм із такими пропорціями – не мейнстрим. Особливе поєднання невимушеності і зібраності вибудовується в новий елегантний образ ділової жінки.

 

Жакет-сорочка: 5 секретів трансформації

 

 Жакет Каталог Burda 2/2017 #6463B і брюки Burda Style 8/2020 #105

 

 

Враховуючи ж кравецькі аспекти цього костюма, зауважимо, що крій не має особливих складнощів у виконанні, але проєкт буде провальним, якщо не придбати шерсть найвищої якості. 

 

Жакет Каталог Burda  2/2017 #6463В

 

Високий стиль

В цей образ закладено ті коди жіночого формального вбрання, які підіймають статус жінки до недосяжного – в плані краси, елегантності і дистанції –  подібно образові стюардеси. Але із брюками, а не з вузькою спідницею бортпровідниці, ви можете приземлити такий комплект у прямому сенсі, ставши на пласку підошву. Із брюками, які показують щиколотку, гарний вигляд мають лофери, модні мюлі і навіть короткі укорочені казаки. А всередину під жакет можна прилаштувати футболку.

 

Діловий альянс: жакет і бермуди в літньому офісі

 

Жакет #116В і брюки Burda Style 3/2016 #115

 

Крихітний, але широкий! Така пропорція жакета, звісно, чіпляє погляд, адже ми звикли до інших комбінацій, скажімо: О-силуету зі спущеним плечем плюс округлої форми рукава або жакет має вшивний рукав плюс приталений силует. Ще зауважимо, що тут виграшним є виключно костюмне рішення, тому і не розглядаємо його окремо, а тільки в парі із брюками. 

 

Жакет Burda Style 3/2016 #116В

 

Маленький чорний... костюм

Милий образ, який налаштовує на особливе ставлення до костюмної пари із мініспідницею, як до предмету дуже формального, але красивого і абстрактного по змісту. Цей діловий костюм має вигляд лялькового вбрання. Звісно, він конкурує із маленькою чорною сукнею і проситься на коктейль, а не в офіс.

 

Сукня в статусі шукає нову компанію!

 

Жакет #101 і спідниця Burda Style 9/2019 #102А

 

Найжіночніший римейк чоловічої костюмної двійки. Це видно і з деталей: і тканина, і канти, як у смокінга, і пришивні краватки-пересмішники тут явно натякають на «black tie». 

 

Жакет Burda Style 9/2019 #101

 

2
Поділитись:
+ коментувати

2 Коментарі

Вмієте ви так гарно розписати, що одразу хочеться бігти і шити саме подібні моделі :-) Вкотре вже дякую за натхнення!

Оксано, дякую, приємно!
У мене точно так - перечитаю і хочеться бігти шити. )

Хіт продажу

№ викрійки 131
59.9