0

Бомбер!

  • автор: Надія
  • дата: 21.09.2016
7
Поділитись:

Опис


Доброго дня!

До вашої уваги - бомбер, або блузон!) Шила на одному диханні - легко і просто!) Розмір викрійки 36. кокетку на спині не робила і реглан змінила на вшивний. Тканини пішло - 1,3 м. Жакард.

Універсальна модель та зараз дуже актуальна!

Спідничка олівець пошита по викрійці Burda 124 1/2013.

Ось з таким  я нарядом сьогодні до вас!))

Нехай щастить!

 

Інші вироби користувача
+ коментувати

7 Коментарів

Надю, класний бомбер! І на день, і на вечір. Прямо в тему нещодавньої статті "Із чим вдягати бомбер"  http://burdastyle.ua/comment/4530#comment-4530

Олена, дякую! Це універсальна річ, його можна вдягти будь із чим!))Та головне обрати гарну тканину, як і радиться в статті, та як зробила я)) Мені дуже приємно, що моє чуття стилю збіглося з думкою редактора!) Та я не хвалько, ні!!))))

Олена, гарного Вам дня!

 

 

 

Крутецький! Надійко, дуууууже класний бомбер. Мені найбільше подобається, що він з такої вишуканої тканини. Для вечірнього виходу - саме те. Гарно, модно та стильно! Як завжди, осяяли наш форум.

Таня, ну як,  після таких слів, шити шось не яскраве та гарне?!)) Дякую!

Надю, це не бомбер - це чергова бомба ;) , яка викликає вибух емоцій і бажань. Про Ваш стиль і смак вже давно все зрозуміло. Залишається лише намагатись повторити. Я у захваті!!!

Після того, як я почала шити, та ще й за допомогою Burda, гарно виглядати, та мати речі, які актуальні та індивідуальні, стало дуже легко!)) Дякую!

Підтримую на 100% коментар Олени Рапової.Дійсно все з смаком і доречно!Молодчинка!

Хіт продажу