Сарафан Burda 6/1996

• автор: Надія
  • дата: 22.01.2019
  • складність:
2
Поділитись:

Опис

Доброго дня!

Мною зшитий нетривіальний сарафан, а всьому виною пір'я;)

Модель сарафана (102) з випуску Burda 6/1996

За викрійці зміни в довжині, я її вкоротила на 9см і відмовилася від отложной деталі на грудях.

Посадка моделі відмінна.

Матеріали: основна тканина - полірована шерсть 75см, віскозна підкладка 75см, мереживо 1м і пір'я 2м.

Пір'я у мене не знімні. Працювала з ними вперше. Робота не складна.

З нюансів хочу зауважити, що стрічка до якої прикріплені пір'я, мабуть всередині в клею, від чого голка на машинці і шпильки після контакту зі стрічкою, стають липкими і більше не придатні для використання. Хоча мені в інстаграмме підказали майстрині, що голки можна очистити протерши їх ацетоном, ось такий лайфхак;))

Підкладкою закрито виріб по низу вручну.

Дякую за увагу!

Та гарного настрою!

Інші вироби користувача
+ коментувати

2 Коментарі

Надюша, шикарный сарафанчик получиля. Фигурка - фарфоровая статуэтка;)) А как вообще ухаживать за изделиями, которые декорированы такими перьями?

Шикарний сарафан, чудова модель, хоча і з такого давнього номеру. Саме захопилася декількома викрійками з досить старих номерів, все роздумувала, чи актуально шити їх зараз.

Пір'я - це нині тренд. Теж цікаво - таку річ лише в хімчистку здавати?

Хіт продажу

Брюки розкльошені від колін

Пропонуємо скомбінувати наш топ з візерунчастими брюками довжиною нижче щиколотки, розкльошеними...

39.9 грн.

Зараз переглядають

Блуза простора зі спущеними проймами

Блузки, що зав’язуються, знову з’явилися на модному горизонті. Ця вільна візерунчаста модель...

39.90 грн.

Сукня із суцільнокроєним коміром

Завдяки діагональним виточкам спереду і вертикальним ззаду, а також еластичній тканині...

39.90 грн.