0

Шиємо костюм двійку. Мій білий комплект.

  • автор: Надія
  • дата: 11.04.2019
13
Поділитись:

Опис


Вітаю усіх прихильниць шиття!

Ось и пройшла наша весняна зустріч! Провели ми її  в історичному місці - в Одеському літературному музеї!

Як завжди певна колірна гамма для учасниць, - я обрала білий.

Для свого костюма-двійки використовувала тканину - костюмний трикотаж, витрата 3м. Викрійки були в обраному з моменту виходу журналу. Моделі - жакета 107 та спідниці 109 з лютневого випуску 2014 року. Обидва вироби повністю дубльовані і на підкладці.

Шити біле, виявилося тим ще задоволенням!)

Інші вироби користувача
+ коментувати

13 Коментарів

Надюша, как я уже писала на твоей страничке, костюм - ВАУ))) Девочки, мне очень понравилась ваша идея с цветовой гаммой. С огромным удовольствием наблюдала за ходом подготовки ;) Очень хотела поучаствовать с вам, и 2-ку выбрала интересную, но цвет ткани, в который я влюбилась, не подходил под заданную гамму, поэтому перенесла участие на следующий раз (уж очень хотелось пошить костюм своей мечты из выбранной ткани). Девочки, все очень волшебно, вы настоящие феи!))) С удовольствием буду ждать тему следующего флешмоба!

Марина, спасибо большое за поддержку! Надеюсь в следующий раз - присоединишся к нам!?) Гамму выбираем всегда, - это гарант гармоничного группового фото ;))

Надю, костюм вийшов ніжний та елегантний! Підкреслює Вашу стройну фігуру. Дуже гармонійні фото.  Дівчата, Ваші витвори достойні уваги та високих компліментів!

Олю, мені пощастило в цей раз, т.к зал в якому ми проводили зйомку, як і весь музей, оформлений в білій гамі, тому фотографії вийшли ніжними та гармонійними )

Дякую!

Як завжди, дуже стильно! Білий є білий)))

Надія, згодна! Дякую!

Чудовий костюм із підступного білого! Вам дуже личить! Як вам викрійка жакету?

Змін у викрійці не було, мені здається сидить жакет, як на моделі,  висновок напрошується сам - варто шити ;)

Дякую!

Надя, такой нежный образ получился, ну и стильный, конечно)) Очень красивые фото в музее!!! Когда была у в Одессе, заходили в музей и обратила внимание на красивый интереьер. Интересно, как у вас получилось договориться о фотосессии)))

Таня, в Одессе можно договориться обо всем, было бы желание ))

Благодарю за комплименты!

Надю, білий колір пом'якшив чіткі лінії жакета і образ вийшов яскравим і ніжним. Окреме враження - місце для фотосесії. Фантастично красивий флешмоб!

Хотіла би приєднатися до усіх флешмобів, та просто не встигаю)

Олена, дякую! Спочатку був обраний Будинок вчених для зйомки, але не сталося ((можливо це і на краще, як виявилося, білий зал в літераторном музеї, виявився світлим, великим, розкішним, - все як треба!))

Прекрасный костюм!Элегантный и комфортный!Очень гармонично вписался в роскошный интерьер!Все девочки показали высокий класс мастерства!Одесса,таки-да,умеет шить)))

Хіт продажу