0
Акція 1+1=3

Кардиган для літа

  • автор: Надія
  • дата: 11.05.2016
13
Поділитись:

Опис


Вітаю всіх майстринь!

Пошила досить незвичну річ, але вельми актуальну. Мені ця модель сподобалася відразу, завдання було лише в пошуку необхідної тканини. І ось вона знайшлася, у відділі розпродажу, останній відріз - 2,1 м, якого мені цілком вистачило.
Так як шила за цією моделлю вже косуху з бахромою https://burdastyle.ua/forum/bahroma  то змінила лише ширину рукава на пару см.
Тканина сатин з напиленням, з достатньою еластичність.

Викрійка ШЛТШ - 1C 1/2015

Полюбляю речі пошиті із сатину, але в мене завжди виникаюnь труднощі при стачуванні - стягнутость у швах. Майстрині, поділиться, хто і як справляється з цією проблемою!? як що вона  у вас звісно же виникає))

Всім приємного перегляду і гарного настрою!
Посміхайтеся!

Інші вироби користувача
+ коментувати

13 Коментарів

Надю, літній довгий кардиган - річ надзвичайно ефектна. Ще й в такому багатому кольорі. Я шила лише звичайний бавовняний сатин без еластану, він шиється легко, не стягується по швах. Моя машинка стягує тонкі тканини типу шифона, батиста. Я знову таки наслідую поради з журналу. Пропрасовую шов, злегка натягуючи, з виворітного боку. Потім за потребою розпрасовую припуски, або запрасовую їх в один бік. Якщо дуже стягнутий шов, намагаюся просто руками розправити-розтягнути зборки. Або розпороти і зшити заново:)

Олена, дякую! Праска не допомагає, мабуть єдиний дієвий спосіб для меня, це все ж таки розпороти)

Брюнетки та синій колір створені один для одного!..
Дякую за фото своєї швейної машинки. Мене завжди цікавить якою швейною технікою користуються наші майстрині. Взагалі треба влаштувати міні-флешмоб, останнє фото - швейна помічниця. І це не реклама чи хвастання, а інформація, яка відкриває таємницю, за допомогою якої техніки створюються швейні шедеври на фотофорумі.

Если руки "золотые", то можно и на "Чайке" вышивать...

Повністю згодна. Шили ж розкішне вбрання вручну без використання швейних машинок)

Повністю з Вами згодна. Я починала саме з маминої "Чайки"

Єлізавета, купувала машинку, коли ще не займалася шиттям, а лише мріяла навчитися. Вибирала по вартості та кількості функцій) Зараз напевно б вибрала іншу. Але скаржитися на цю марку не буду - влаштовує мене повністю. Оверлок в мене цієї ж марки. Мрію про прямострочну машинку)

Надю, я завжди із задоволенням роздивляюся ваші фото! І сама красуня, і речі стильні, і пошито бездоганно! Суцільна насолода для очей!!!

Дуже і дуже приємно від Ваших слів!))

Очень эффектный look!РОмантично-летящий:)Красота!

Надзвичайної краси кардиган! І колір, і модель підібрані вдало та зі смаком!
Надія, спробуйте трохи послабити натяг верхньої нитки, ширину стежка вибирайте 2...2,5 мм, максимум 3 мм, при стачуванні
трохи нятягуйте тканину обома руками.

Тонка голка та нитка обов'язково, натяжка верхньої нитки слабша, ніж для звичайних тканин. Якщо це не допоможе, то спробуйте тефлонову лапку. Або спробуйте строчити по клаптику паперу між звичайною лапкою та тканиною.

Делікатні тканини по голкам не строчу, наметую.


Зачекайте будь-ласка