0

Сарафан А-силуету

  • автор: Надія
  • дата: 05.10.2016
11
Поділитись:

Опис


Доброго дня, пані!

В останній день конкурсу #хочувжурнал, я на цей раз завантажую свою роботу) зазвичай я одна з перших. Але в цей раз так склалися обставини, що я ледь встигаю)) але встигаю!))


Ще з анонса запримітила цю чудову модель сарафана.
Недовго думаючи - купила тканини, в моєму випадку пішло: 1м твіду, 1м підкладки і 1м дублерина. Використовувала 34 розмір, але попередньо замірявши викрійку, було ясно, що модель вільна або большемеріт. Після того як пілочки і спинка були зібрані, виявилося, що сарафан, дуже вільний, через що я прибрала в спинці 4см. Але по фото видно, що і зараз досить вільна модель вийшла, але при цьому дуже комфортна.
Я відмовилася від обшивки, т.к заздалегідь вирішила, що мій сарафан буде на підкладці. Тканина твід досить сипуча і пухка, щоб сарафан не втрачав форми і не робив зачіпок, всі полотнища проклеїла дублерином.
Ґудзики ідеально вписуються в модель сарафану і комбінуються з моєю тканиною. По подолу пустила бахрому. Підклад і основну тканину з'єднала за допомогою репсової стрічки.
Шився мій виріб легко і швидко! Сарафан комбінується з багатьма стилями. З ним ідеально подружилися водолазки)) але і шифонові блузи виглядають з ним не менш гарно!)

Дівчата, у вечері додам ще опис діталей, зараз нажаль не встигаю, а пропустити конкурс #хочувжурнал я просто не можу, т.к це вже моя гарна звичка!))

Інші вироби користувача
+ коментувати

11 Коментарів

Надю, який гарненький сарафан!!! Не сарафан, а цукерка!! Супер, сидить  ідеально, ця бахрома - краще не придумаєш. Ідею з дублерином беру собі на замітку, класна ідея для капризних тканин. У мене вічно з ними проблема, кожен раз хтось та й зачепить, хоть караул кричі :). 

Надю, не можу налюбоватись, дуже подобається!!! Бажаю цього разу вже нарешті перемогти, обожнюю всі твоі вироби і вважаю, що вони варті публікацій у улюбленому журналі! Успіху !

Тетяна, дякую!

Подивіться останній показ Шанель, в них як раз тканина такого типу фігурує, тобто це означає,що ви, Надія, як завжди в тренді!)) Я восени перешивала собі пальто з такої ж тканини, і там теж був дублерин. Треба під нього пошити сукню і засвітитись тут)) 

Подобаються всі ваши роботи, обранні моделі, образи, якість пошиву, фотосесії, коротше, ви велика молодець! Успіху вам, сподіваюсь, що купуватиму журнал з вашими фото)))

Олександра, щиро дякую!

Надю, яскрава презентація новинки зі свіжого номера!

Сучасна варіація на тему Шанель. Тканина просто розкішна.

Новина про результати конкурсу вже є 

http://burdastyle.ua/news/hto-peremozhec-hochuvzhurnal-burda112016

Нажаль я не встигла, думала до кінця дня ще є час(( А результати будуть завтра...

Олена, дякую!

эх.. тоже хотела сшить его, а журнал пришел бракованный :((

без нескольких серединных страниц ;(

kvitka, ми вже бачили ваш коментар) Дайте будь-ласка і нам відповідь також)
Взагалі, мені особисто не хотілось би вирішувати такі питання під роботами форумчанок) Тому якщо у вас є потреба, прошу вас, звертайтесь одразу o.yurieva@burda.ua Дякую.

Kvitka, у мене два екземпляра мій і свекрухи, купували в різних місцях - ніяких проблем

 

Надіє, в тебе неперевершений смак! Я поки що тільки мрію про тканину Шанель.

Дивлячись анонс Бурда 10/2016 думала - хто буде шити такий сарафан? Але побачивши Ваше виконання, аж самій захотілось його мати) Дуже гарно. Якщо не секрет, де Ви купили таку тканину?

Хіт продажу