0

Бомбер чи блузон

  • автор: Юлія Шапошникова
  • дата: 11.09.2017
7
Поділитись:

Опис


Всім доброго дня. Всіх вітаю.

Багато років тому, у мене був комплект – топ і туніка. Пам’ятаю, що вартість була велика. Але мода швидко минає. І лежить собі цей комплект… І подарувати нікому і викинути рука не піднялася. Кілька разів хотіла щось перешити, ну ніяк ідеї підходящої не було.

І ось, отримала я в подарунок журнал Диана 4/2016 і ось воно… Можно сказати, що тут майже нічого не робила. Топом прийшлося пожертвувати – на горловину, манжети і низ. Вдало знайшлася блискавка в магазині. В кінці фото – як було до початку шиття і фото в журнала Діана.

Більше нічого не робила

Всім удачі, гарного настрою і вдалих моделей.

Інші вироби користувача
+ коментувати

7 Коментарів

Симпатичний бомбер! Вийшов у стилі глем-спорт чи спорт-шик ))

Симпатичный бомбер получился у Вас, стильный и современный ! А составить комплект с юбкой-карандаш или платьем-футляром темного цвета и классическими лодочками не пробовали ? Может получиться совершенно другой образ , чем с брюками.

Дякую Люда, дякую Зоя! Одягала один раз зі спідницею міді в складках. Гарно виглядає. Знаєте, як воно є - пошив і річ носишь, а фото все не має. Так і тут, зроблено ще на весні, а сьогодні захопила на роботу і під час обідної перерви фото робили (зелененька блузка і цю модельку). Може і фото не зовсім вдалі, але інших не має.

Замечательная вещица!))) А сколько с ней можно чудных комбинаций создать....ммммм......!)))) Поздравляю, классная идея!)))

Спасибо, Марина! Комплектов составить действительно можно: с длиной юбкой, юбкой короткой, с платьем, а еще очень хочу пошить сюда широкие брюки из мягкой ткани со складками у пояса...

Кожному часу своя мода. Тоді сорочка і топ були доречні і гарні. А тепер вийшов сучасний і стильний блузон. Однозначно вдала переробка.

Дякую за ідею і натхнення покопирсатися в своїх моделях минулих років:)

Олена, дякую! Я впевнена, що у всіх нас є речі, які були улюблені або навпаки чекали свого часу ...Мені дуже приємно, якщо моя робота надасть натхнення для створення нових образів.

Хіт продажу

№ викрійки 9320 A
64.9