0

Сучасна вишиванка в рамках проекту від Сумського клубу

  • автор: Юлія Шапошникова
  • дата: 10.06.2021
8
Поділитись:

Опис


Доброго дня!

Сумський швацький клуб до Дня Вишиванки провів флешмоб.

Цікава зустріч відбулася. Засмучує лише - нас знову було лише троє.

Дівчата, а може є у Вас знайомі в місті Суми, які вміють і полюбляють шити? А просто не знають як приєднатися до нашого клубу?

Сумчанки, рідні, приєднуйтесь до нас. Напишіть на пошту (yuliy-shaposhnikova@ukr.net),  месенджер в Фейсбук (мене можно знайти – Юлія Шапошникова). Дякую всім.

Тепер про мою сукню. Не вдалося знайти номер журналу в галереї  Шиль легко и быстро -Весна-лето 2017. https://burdastyle.ru/zhurnaly/burda-shit-legko-i-bystro-2017-1/

Тканина 3 м батист з вишивкою. Замовила на сайті Текстиль Контакт (так як мала подарунок - сертифікат на 100 грн від редакції за річну переплату на улюблений журнал), решту доплатила.

 Модель №4А з ШЛБ весна-літо 2017. (фото з журналу в кінці додала)

Тканина тонка, тому ліф і верхня частина спідниці в два шари.  Бретелі зробила, але чомусь в готовому вигляді не сподобалось. Спробую переробити і зробили длинше. Із залишків додала пояс.  А все інше без змін. Розмір верх 38, низ 40.

Ось, як літо буде жарким – буду надягати.

 Всім привіт.

Чекаємо літа!!!

Інші вироби користувача
+ коментувати

8 Коментарів

Юлечко, неймовірно гарна сукня, яка підкреслює твою красу! Чудові сонячні фото.
Сьогодні на ФБ сторінці Бурда твій заклик до нових учасниць клубу буде поширений)

Дякую Олена!. Дякую за чудові слова і за поширення. Так хочеться зібрати коло майстринь, спілкуватися, обмінюватися навичками та проводити нові зустрічі.  

Мені Ваша сукня сподобалась ще з показу Іринки! Я задивившись на неї навіть подумала, що чарівні блузки дівчат теж сукні! Дуже гарно!

Дякую Катерина!  Коли готувалася для флешмоба, іншу тканину і модель обрала, але локдаун ввели, не встигла. Всі магазини зачинили. А хотілося не просто сукню чи блузку на один раз, а так щоб в надалі носити можно було. 

Как красиво! Юлечка, фото с тюльпанами необыкновенное! ))

Спасибо большое! Мне тоже нравится. 

Юля, неймовірна сукня! Дуже вдало підібрана  викрійка. У твоєму виконанні ця модель сукні виглядає найбільш привабливо, ніж у журналі, за рахунок об'єму, невагомості та чарівної посмішки хазяйки.

Дуже дякую, Оля! Мені в журналі подобалась модель, а як зараз подивитися - зовсім різні сукні получилися. Дякую!

Хіт продажу