0

Блузон або бомбер навпаки

  • автор: Юлія Шапошникова
  • дата: 13.06.2018
8
Поділитись:

Опис


Добрий день, дорогі рукодільниці!

Блузон ... або бомбер навпаки ... Осінь, листопад ... розпродажі (чорна п'ятниця) ... і моя приятелька попросила зайти з нею в ТЦ, магазин Анре Тана. Але в останній момент вона не змогла прийти і я пішла одна. Ціни там ... високі. Мою увагу привернув блузон зі змійкою ззаду. Приміряла, модель сподобалася ... тільки ціна не сподобалася, на ціннику стояло 1699,00 грн.
   І подумала я, що тут такого складного, щоб не пошити самій. Так що можна сказати, що модель -плагіат. Вибачте мене шановний Андре Тан. (Фото моделі, що запала в душу в кінці.)

Тепер про шиття. Плательная тканину, замовляла в інтернеті 1,5м, розмір 36. Тільки змінила форму горловини. Манжети, пояс і горловина трикотаж. Змійка роз'ємна, але якщо розстебнути до кінця -не зручно застібати. Фото не дуже, з мобільного. Інших поки немає.

Всім удачі і хорошого настрою !!!

Інші вироби користувача
+ коментувати

8 Коментарів

Класний бомбер навпаки)) А колір навіть кращий ніж у Тана. Тобі дуже гарно!

Дякую, Надя! Полюбляю клітинку. І щось нове вийшло!!!

Совершенно базовая вещь, но с необычным "поворотом" - уже сама по себе находка для составления стильного и современного образа. А у Вас еще впридачу такое классное сочетание цветов. Блузон получился намного ярче и интереснее , чем в оригинальном варианте.

Спасибо, Зоя! Очень приятно!

Застібки на спинці мені  дуже подобаються. Теплі речі на кожен день складніше зробити якимись дуже оригінальними, але тобі, Юлю, із натхненням від Андре Тана це вдалося. Гарний блузон!

Дякую, Лена! Мабуть потрібно частіше заходити в такі магазини, щось приміряти та створити своє. Дякую!

Не дарма популярна фраза, що все геніальне - просто ). А стосовно цін в бутіках, то я до цього ставлюсь по-філософськи: значить, достатня кількість людей купує такі речі, то вже "взаємовідносини" попиту і пропозиції. І справді, замок на спині додає оригінальності моделі. Правда, в мене в таких випадках невеличка фобія, що хтось підбіжить і ... скористається ним )) Можливо, я колись зроблю плагіат на Вашу роботу, тільки блискавку до середини спини пришию ))

Дякую, Люда! Якщо буде бажання пошити таку модель, блискавку можно повністю зробити, а на потрібній висоті зафіксувати, щоб на можливо було розтебнути. І все буде добре.

Хіт продажу