0

Флешмоб Сумського клубу -Цікавий світшот

  • автор: Юлія Шапошникова
  • дата: 17.04.2023
5
Поділитись:

Опис


Доброго дня всім!

15 січня 2022 р (так саме 2022 рік) пройшла зустріч Сумського швацького клубу. Це була 9- та зустріч. Довго збиралися показати наші роботи та щось заважало.

Темою ми обрали пошиття цікавого світшоту  по викрійці на однім з популярних інтернет ресурсів. В доповнення до світшоту обов’язковою умовою було трикотажні брюки чи спідниця. Такі ось  ми різні, яскраві. І викрійка єдина, а в кожної вийшло особливе.

Зустріч пройшла в ресторані, де подають каву з Вашим фото. Тобто ми там зробили фото і одразу відправили бариста – вуаля… наша кава.

Тепер про пошиття. Хоча тут і казати особливо нічого - така чудова модель. Збирається як конструктор або пазл.

Всі моделі з трикотажу.

Начебто і все.

Але готуємося до ювілейної 10-ї зустрічі,яку плануємо провести в травні.

 

Інші вироби користувача
+ коментувати

5 Коментарів

Мій костюм пошитий з 3-х нитки, блакитна тканина - залишок від костюма сина. Коли розкладала викрійку, хотілося максимально використати залишки і як результат - два світшота. Один залишила собі, другий подарувала подружці. (на фото вона).

 

Брюки, також інтернет-викрійка, широкі.

 

Юля, вітаю! Чудові мирні фото, яскравий флешмоб. Кава дивовижна) Бажаю вашому клубу ще багато таких теплих зустрічей!

Дякую Олена!  Зустрічі завжди надають натхнення і бажання творити!

 

Юлічка, вітаю! Коли побачила Ваші фото, подумала, що збій у компі. І мене перекинуло на рік на назад. Потім подивилась на дату і зрозуміла, що ці фото бачила в інстаграмі до війни. А тут "свіженький" пост. Дякую за нагадування. Чудові світшоти, шикарна кава. Рада знову відчувати, що ми всі тут. Що потроху ми повертаємость до звичного життя.

Вітаю Олю!  Дякую! Так час швидко минув.  А я вже і забула, що  фото були, ох... Да і не всі дівчата в місті залишилися. Але життя триває. 

Подивилася на форумі, що нові зустрічі дівчата проводять, ось і ми  нову зустріч запланували. А тут згадали, що про останню зустріч саме на форумі і не розповіли

.

 

Хіт продажу