0

Теплий жакет

  • автор: Юлія Шапошникова
  • дата: 23.04.2019
16
Поділитись:

Опис


Всім доброго дня!

Сьогодні у мене теплий жакет.

Тканина...чудова, тепленька... подарунок від Юлії Деканової. (Дякую Юлечка)

Цю тканину Юля подарувала більше року назад. Я довго та ретельно обирала модель. Навіть декілька викрійок зробила. Довго придивлялася до цієї моделі 106 з 3/2018. Насамперед бентежило, що є подвійна баска. Особливості фігури у мене.. 100% груша. Мені здавалося, що тепла тканина буде придавати об'єм та ще і додаткова баска. Все на підкладці, в додаткова баска теж. Края обробила клейкою стрічкою, щоб тканина на сипалася. Ось комір та стійку знизу зробила з штучного замшу і другу сторону поясу теж.

Розмір 38, без змін.

Але здається все получилося. 

Зовсім забула, брошка на лацкані - це теж подарунок від Наді Мігалік. Ручна робота. Тільки одна єдина така. Дякую Надюша. Іншого кольору поїхала до Юлії Деканової. По секрету скажу, в мене ціла колекція Надіних робіт. Додам фото обов'язково.

 

Інші вироби користувача
+ коментувати

16 Коментарів

Клас! Така динамічна фотосесія))) Жакетик чудовий! Рада, що і для брошки знайшлось місце))) Якщо ти не проти, збережу собі фоточку;)))

Дякую, Надюша! Зовсім не проти, навівь буду рада!

Отличная фотосессия! Замечательный жакетик))) Вы - красотка!))) А первое фото, ну просто со странички журнала Burda!;)))

Спасибо, Марина! Думала долго, шить - не шить эту модель. Так боялась, что ткани не хватит.

Дуже гарний жакет, Юля!!! Зайвого об'єму нема, не сумнівайтеся!
І фото класні! Як же гармонійно виглядає Ваш комплект на вокзалі!!! Валіза додала шику, і навіть підкладка на вашому жакеті кличе у подорож! Круто!!! 

О, Лора! Дякую за теплі слова! Підклад...точно ..там мапа....а я і не співставила цей факт. Дякую!

Юля, дійсно - перше фото, як з журналу. Гарна фотосесія. Жакет тобі дуже пасує - стильна модель і красива тканина. Брошка - яскравий акцент.

Лена, дякую! Фото від чудового фотографа-дівчини, роботи якої я побачила на фейсбук. Їдея показу повністю їй належить. Так, а брошка - Надіни ручки золоті.

Привет, Юличка! Повторюсь, твой жакет замечательный и универсальный. В нем можно и в кругосветное путешествие и в ресторан, набросив на плечи в поохладный вечерок на вечернее платье. "Изюминку на торте" придает милая брошечка!
Отличный образ!

Спасибо Ирочка! Следующую встречу нашего клуба - назначаем в ресторане. Готовимся к следующему флешмобу. 

Жакет пречудовий .виконання просто досконале. Все настільки ідеально пошите;посадка рукавчика ,комірець .пасок ,я в захваті .бо складна робота завжди в мене визиває повагу,бо таке пошити навряд чи зможу)

Дякую, Таня! Як кажуть - очі бояться, а руки роблять! Теж думала, що да як.

Я впевнена, Ви теж зможити. Головне бажання!!!

Юля, очень понравился ваш жакет - замечательная ткань, отличная интересная модель, прекрасное качество исполнения. Ну, а подклад - отдельная красивая история. 
Оригинальная фотосессия мне почему-то напомнила о произведениях Агаты Кристи - поезда, твидовые и кашемировые жакеты и пальто и красивые девушки с дорожными сумками)))

Спасибо, Екатерина! Очень приятно! Отличная идея - флешмоб. Очень частно бывает отшитая вещь, а фото нет. А когда еще и фото у профессионального фотографа... Удачных выкроек и красивых моделей.

Юлія, мені дуже подобається завершенісь образу. Так вдало розподілили кольори. Чудовий жакет, дуже пасує вам.Тільки людина з тонким смаком подбає про те, щоб колір валізи співпав з коліром брошки. Я в захваті від фотосесії, так все гармонійно.

Дуже дякую, Таня! Про колір брошки та валізи - це Вам комплімент, що побачили і підмітили. Дякую!

Чесно, спеціально не підбирала.

Хіт продажу

№ викрійки 132
69.9грн