0

Перший Сумський флешмоб. Осіння сукня

  • автор: Юлія Шапошникова
  • дата: 08.10.2018
19
Поділитись:

Опис


Добрий день дороги рукодільниці, розумниці і красуні!

УРА! УРА! УРА!

Чому так урочисто?

Просто тому, що нарешті відбувся наш Перший Сумської швейний флешмоб.

Коли на форумі я написала «Суми. Призначаємо зустріч! »... зібралось 5 дівчат.

Потім ще кілька людей зацікавилися подією. У підсумку в середині липня була перша зустріч-знайомство. Де ми вирішили шити сукню. Осінню сукню ...

На зустрічі у нас і чоловік був, ми запропонували йому на вибір - піджак, куртку - бомбер ... Звичайно ж я дуже сподівалася, що чоловіки будуть брати участь в нашому марафоні. Адже чоловіків, ще не було в жодній фотосесії.

Може в інших містах, дівчата Ви зможете умовити чоловіків взяти участь в такій прекрасній події.

І так, важко ми йшли до кінцевої мети - спочатку дата була до 1 вересня. Останні дні літа, підготовка до школи. Перенесли дату. До середини вересня, я попросила на пару днів відкласти через сімейні обставини. Ну і погода, робити фото в похмурий дощовий день ... Тому ось 7 вересня, ми зробили фотосет. На жаль, прийшло тільки 4 учасниці. Одна наша дівчинка при надії ... і приєднається до нас на відстані (наряд для мами). І ще одна дівчинка також через особисті обставини не змогла прийти.

Але вони повинні надіслати свої фото.

Тепер про сукню - моя сукня журнал «Бурда» 1/2016 модель 104. Розмір 36.

Робила викрійку розмір 36, але в боках прибирала так багато, можливо через тканину. Дуже м'який трикотаж-травичка, то і щільний. Більше ніяких змін.

     Більше сподобалося носити під пояс, ніж вільно.

     Маю велику надію на продовження і що наш Сумської клуб буде більше.

Інші вироби користувача
+ коментувати

19 Коментарів

Про свої моделі дівчата також напишуть!

Привет, дорогие Сумы!!! Какие вы умнички! Скоро всю швейную Украину объединим!))) Вы такие красивые, счастливые, просто любо-дорого посмотреть!))

Спасибо большое!

Очень надеюсь, что еще девочки - сумчанки увидят и захотят присоединиться.

 

Дівчата, Ви всі чудові! В кожній роботі є цікавинка, тож чекаємо на всі подбробиці :)

Дякую! Обов'язково дівчата напишуть і додаткові фото 2 участниць, які не змогли прийти будуть!!!

Юліє, вітаю! Ви це зробили! Молодці. Такі красуні, веселі, у стильних сукнях. Цікаві, оригінальні моделі. Роздивилася усі фото із задоволенням. Почекаємо подробиці від усіх учасниць)

Олена, дякую. Так, фото у мене є всі, але я хочу , щоб і дівчата показали свої роботи, написали яку викрійку використали, тканину. 

Вітаю від щірого сердця такий чудовий флешмоб! Дуже гарні моделі ,позитивний настрій ,віддчуття свята!У вас вийшла така гарна фотосессія, такі класні стильні фото,дуже сподіваюсь ,що вони будуть прикрашати один з наступних номерів улюбленого журналу.Натхнення вам і нових творчих успіхів

Дякую, Тетяна! День для фото видався вдалий. До того ж фотографувала нас дівчина, яка також гарно шиє  ( більше гардини для кімнат).  І фотографує, робить альбоми для дітей в садочках, школах... 
Я її теж вмовляла прийняти участь, можливо іншим разом.

Які ви молодці дівчата! І що зібралися! Такі гарні сукні у вас!   Маю надію,  що це не остання зустріч і ви порадуєте своїми роботами 

Дякую, Яна. Після всіх таких прекрасних слів дуже хочеться повторення зустрічі.
До того ж цей проект приніс нові знайомства. Ми всі не були знайомі до цього. А зараз, коли все більше людей побачили фото, вже готові приєднатися до нас. І це чудово!!!

Юля, ПОЗДРАВЛЯЮ !!! Ваши усилия не прошли даром. Благодаря Вашему призыву встретиться, теперь на сайте есть еще Сумской клуб ! С огромным интересом прочитала подробности встречи. Да уж, мужчины пока нет ни в одном швейном клубе форума. Может вашему повезет быть первым, пусть сумчанин решается )))))

Платье смотрится таким комфортным, "мягеньким", прекрасно сидит на фигуре. Эта выкройка у меня уже давно на примете, все из сезона в сезон перекладываю ее реализацию... ))))

Желаю пополнений Вашему клубу и интересных встреч в будущем !

 

Зоя, огромное спасибо за Ваши слова! Очень хочется, чтобы было продолжение и новые встречи.

Платье, действительно "мягенькое", и тепленькое. Ну и такое... скромное впереди и ...интересная спинка. Всего несколько человек решились пошить эту модель.

Очень хочется, еще увидеть в другом исполнении. Буду ждать Вашу работу!

 

Юлия и все девченки - вы большущие умнички! Мои поздравления! Как же приятно смотреть на красивых и талантливых людей:))

Спасибо большое! Очень приятно за теплые слова и поддержку!

Юлія, вітаю ваш клуб, хай і трохи пізніше))) Ви молодці! Перша зустріч найважливіша, і вона вийшла в вас яскрава! Чекаю продовження))

Дякую від себе і від дівчат! Це було так цікаво, коли зовсім незнайомі люди зустрілися за для проекту. Дуже хочеться повторити!!!

Дівчата-сумчаночки! Вітаю вас!!! Як же круто, що ви зібралися! Радію за всіх і за кожну окремо! Ви молодці!!!! 
Юля, не зупиняйтеся! Тримаю за вас кулачки!

Спасибо большое!  Наша маленькая команда уже начала обговаривать тему следующего флешмоба... что-то новогоднее .... или уютно-теплое.... Все может быть!!!

Хіт продажу