0

Сарафан з вельвету

  • автор: Яна Стасюк
  • дата: 16.01.2022
1
Поділитись:

Опис


Цей сарафан мені відразу сподобався ще від анонсу журналу. Цієї зими "відірвалася" на своєму улюбленому вельветі, спочатку зшивши синові штанці та куртку, а чоловікові брюки. На сарафан залишилося два з половиною невеликі відрізи. Зі змін : додала довжини спідниці (приблизно 12 см) зробивши низ подвійним. На підкладку ставила лише ліф сарафана.

 Великою помилкою, з мого боку, було замість звичайних петель та гудзиків зробити пробивні кнопки. У перший "вихід" у цьому сарафані кнопки розстібалися до самого верху. Зараз для сарафана у мене виробився свій стиль ходьби, плюс пришила між кнопками ще кілька маленьких.

 Так що, іноді лямки сарафана, що падають з плечей, мене не напружують, мені не до цього))) Але це припустимо для цієї моделі, багато майстринь, які пошили цей сарафан використовували неслизьку підкладку для верху або злегка змінили форму.

 У будь-якому випадку, цей сарафан мною палко коханий, форму і модель рекомендую. Сарафан можна шити практично з будь-якої тканини, літній/зимовий варіант, однотон/клітка/принт – все одно буде класно!  

Інші вироби користувача
+ коментувати

1 Коментар

На фото сарафан дуже гарний, шкода, що носити його непросто) Особливо подобається, що він із вельвету.

Хіт продажу