Одеський осінній флешмоб "Шиємо кейпи, пончо, накидки"

  • автор: Яна Стасюк
  • дата: 03.11.2020
  • складність:
2
Поділитись:

Опис


Доброго дня!  

Тема кейпів, накидок мене давно цікавила, але мене завжди зупиняла їх непрактичність. Як і багатьом мені сподобалася модель з жовтневого випуску Burdastyle, але мій вибір припав в результаті на накидку з більш старого журналу.Незнаю, ніж вона мене зачепила, швидше за все своїм незвичайним коміром.  

Я дуже люблю велопрогулянки, тому планую надягати накидку саме для них. А для цього мені послужить цікава і практична тканина, зовнішня сторона якої зі шкіри-лаку, а внутрішня з льону. Оскільки модель в журналі без підкладки, то мене ця тканина влаштувала повністю. В результаті усі припуски запрасовувала на бічні сторони, проклеїла павутинкою і робила перестрочку. Також непросто було працювати по обличчю тканини, лапка не ковзала по шкірі, в допомогу взяла масажне масло. Потім додатково "мила" шви мильним розчином і витирала насухо.  

 Із змін: трохи заокруглені лінії плеча і комір зробила подвійним.

Інші вироби користувача
+ коментувати

2 Коментарі

Яно, шикарна модель, відмінна робота, яка виділяється та запам'ятовується! Тканина підібрана ідеально. Комір вражає своїм розміром та наявністю акцентів. Я в захваті. Треба і собі шити!

Відразу відзначила саме практичність цієї моделі. І вражена якістю роботи, бо сама за такий матеріал не взялася б. Оригінальна та стильна річ вийшла!

Хіт продажу

Рюкзак зі штучної шкіри

Кашкет, берет, мітенки, гольфи, довгі та короткі гамаші на взуття, а також зручний рюкзак – усе,...

54.9 грн.

Зараз переглядають

Комбінезон в стилі печворк з довгими рукавами

Навколо комбінезона багато упереджень: надто незручний, дивна посадка, важко комбінувати. Ця...

49.9 грн.

Шорти трикотажні з високим поясом

Подовжені дитячі трикотажні шорти з високим поясом і одворотами. ...

54.9 грн.