0

Трикотажний дует

  • автор: Яна Стасюк
  • дата: 20.10.2021
8
Поділитись:

Опис


Цей чудовий комплект з сукні та пальто зі старого випуску Бурди (9/1999, мод. 102 і 105) сподобався ще десь рік назад і одразу потрапив до списку речей, які обов'язково треба зшити . Цього року я здійснила свою мрію, приводом послужив один швацький марафон в інстаграмі. 

Шила костюм з щільного трикотажу, майже не мнеться та тримає форму, колір у тканин однаковий, сукня і пальто трохи відрізняються малюнком . Викрійки без змін, тільки змінила довжину . Викрійки чудові, сукня настільки сподобалась, що є бажання повторити її з часом . Всім рекомендую!  

Інші вироби користувача
+ коментувати

8 Коментарів

Яночка, что же ты со мной делаешь!:) Мой любимый цвет... Мой любимый фасон...:)) Красотка! Очень интересный комплект, беру себе на заметочку на следующий сезон;))

Марина,  вы меня растрогали!  Рада была вдохновить,  это комплект обязательно надо шить!  ;)

Ох, ця магія старих журналів Burda! Неймовірно ніжний, елегантний та стильний комплект, який вам дуже пасує, Яно. Ці речі поза модою.

Дякую,  Олена!  Дійсно,  погоджуюсь з вами,  що деякі речі поза часом. 

Нізащо, аби в пості не прочитала ,не подумала, що комплект пошитий зі старої Бурди, настількі він актуальний .Неймовірно стильний модний образ , як зі сторінки журналу. Гадаю , багато майстринь побіжать дивить свою колекцію журналів передивлятись , щоб пошукати викрійки на таку красу

Так,  іноді так і буває, що за натхненням я поринаю в старі випуски Бурди,  деколи можна знайти щось цікаве та практичне. 

Стильний і актуальний комплект! Виглядає таким зручним, що і собі захотілось

Обов'язково шийте,  цей комплект чудовий!  

Хіт продажу