0

Шиємо простору сукню. Lady in red

  • автор: Яна Стасюк
  • дата: 27.08.2019
5
Поділитись:

Опис


Вітаю! Зазвичай наші одеські зустрічі майстринь проходять раз у сезон, але цьогорічне літо надихнуло нас ще на одну зустріч. Натхненням слугувало нам колекція суконь одного бренду і шикарний автомобіль червоного кольору. Ну а сама зустріч відбулася біля головної перлини нашого міста - Оперного театру і балету.

Рано вранці у неділю у нас було багато спостерігачів ;), а троянда в руках спантеличила і хтось навіть подумав, що то зйомки шоу "Холостяк" )))

Моя сукня - це мікс багатьох викрійок, кроїла практично на тканині))  рукави взяла від улюбленої блузи з Бурди 12/2015. Тканина зхожа на шифон-шовк,  під сукню шила з цієї самої тканини сукню-чохол.

Інші вироби користувача
+ коментувати

5 Коментарів

Сукня-вогонь! Червоний у форматі максі - це рішучий вибір. Вам личить, Яно. 

Зустрічі одеського клубу вже час по ТБ показувати, не лише в журналі)

Дякую,  Олена!  Червоний - мій улюблений колір)  і хоча спочатку я навіть не думала  шити саме цього кольору,  але то мабуть моя доля))) 

Яна, я б сказала вогняний вогонь! Звичайно, що перехожим було легко сплутати вас з героїнями тб- шоу.  Яскрава , летюча , смілива. Все вдалось.

Такий ексклюзивний образ! Сукня , як то кажуть-бомба! Ви в ній неймовірно загадкова і чарівна.Як би я була свідком зйомки , то теж би подумала , що знімають якесь неймовірно цікаве шоу

Знаєте, Яно, дивлячись на ваші шикарні фото задаєшся банальним запитанням: "це сукню під авто підбирали, чи авто під сукню?"

Хіт продажу