0

Шиємо в стилі Макс Мара. Пальто-пуховик

  • автор: Яна Стасюк
  • дата: 09.10.2018
9
Поділитись:

Опис


Вітаю шановні майстрині! Ми не змінюємо своїй традиції збиратися кожного сезону з новом швейним проектом в Одесі. Цього разу потрібно було дотримуватися елегантного образу марки Макс Мара, а для гармонії образу вдягтися у джинси та білий верх. І я думаю, що в нас вийшла гарна компанія .

Моїм натхненням став пуховик від марки Osome2some. Коли я його вперше побачила, то мені він глибоко запав у душу, особливо своїми зав'язками. Та й на перший погляд здався не складним, що в принципі так і є. Звичайний прямий силует, без блискавок і заклепок. Для цього прекрасно підійшла викрійка пальто з журналу Бурда 10/2017 мод. 120, за якою я вже шила оригінальне колорблокінг пальто.

Стьобала сама плащевку (витрата 3м), тинсулейт (200), підкладка - віскоза. Нічого складного, навпаки дуже цікаво. Результатом дуже задоволена, адже давно хотіла зшити собі пуховик. 

Інші вироби користувача
+ коментувати

9 Коментарів

Яно, несподіване перевтілення пальто у пуховик! І мені чомусь нагадує з тими зав'язками українське народне вбрання... Чудова річ!

Дякую,  Світлана!  Так,  зараз багато речей на подіумі з зав'язками,  а в цьому пальті вони дуже доречні і зручні 

Яна.... у меня нет слов))) Жаль нет смайликов с открытым ртом от удивления!;))) Вот это, да! Как!!??? Вы умничка!!!!! Потрясающая работа))))

Спасибо большое,  Марина!  Мне очень приятно! 

"Стьобала сама плащевку (витрата 3м), "  .... я навіть не знаю , що сказати..Супер! Така робота, прекрасна! Ви просто чарівниця!

Дякую,  Юля!  Головне не боятися,  не такий страшний вовк,  як його малюють…)))

Яно, я в такому захваті, що й слів не доберу) Хочу такий самий пуховик! Може, трошки практичнішого для себе кольору, щоб зимою кожен день його носити.

Ваше пальто просто прекрасне. Дуже вдячна за показ.

Дякую Олена!  В мене із практичних речей - старий покупний одяг,  а собі вже в який раз шию щось яскраве або світле) але скільки того життя,  краще зшити декілька речей,  таких як хочеться ;)

Я приєднуююсь до коментів дівчат ,бо річ ,дійсно ,пречудова.Я просто вражена виконаною складною роботою.В мене був один єдиний досвіт пошиття зимової куртки доньці ,то це потребувало стільки часу і кропіткої праці ,то ж можу уявити скільки зусиль потребувала ця річ. 

Хіт продажу

№ викрійки 130 А
69.9