0
Акція 1+1=3

Шиємо костюм двійку. Комплект з асиметричною сукнею

  • автор: Яна Стасюк
  • дата: 12.04.2019
9
Поділитись:

Опис


Доброго дня,  усім!  Наш одеський клуб майстринь знову в ефірі!)))  Тема серйозна - зшити треба було костюм двійку, а що саме,  то тут фантазія хіба що обмежувалась досить широкою кольоровою гаммою. 
Цього разу для пошиття костюма двійки у мене відразу була обрана і куплена тканина, а ось з вибором моделі ніяк не могла визначитися. У підсумку, за тиждень до зустрічі у мене, нарешті, з'явилося натхнення. Дуже сподобалося асиметричне плаття з воланом і жакет з колекції Off-White. Викрійку сукні взяла на одному сайті з викрійками, а викрійка жакета була у мене давно як виграш в одному швейному конкурсі. Результатом задоволена, навіть копітка підгонка тканини в клітку мене не злякала.

Інші вироби користувача
+ коментувати

9 Коментарів

У меня просто нет слов! Потрясающий костюм! Беру себе в копилочку Вашу идею;)))

Марина,  спасибо большое!  Шейте обязательно!  

Суперсарафан! Уявляю, який вигляд він має без блузи! Чоловіки вкладаються штабелями!

Лана,  спасибо!  

Яна, отличный получился костюм! Платье безподобно, стильное, оригинальное, обожаю такие хвосты асимметричные. В таком костюме явно будете притягивать все внимание)))Браво!!!!

Таня,  спасибо!  Я сначала думала,  что потом уберу этот хвост,  а сейчас уже передумала) действительно,  вся красота в нем!  

Яно, неймовірно оригінальний костюм! Я досі не здогадалася б пошити сукню-сарафан на блузку з відкритим плечем. Це так стильно! Асиметричний поділ "вгамовує" і балансує стриманий жакет в класичному стилі. Прекрасний, надихаючий проект!

 Дякую,  Олена! 

НЕ убирайте хвост!Оченьэкстравагантно-и плечо и хвост!