0
Акція 1+1=3

Сарафан "Моя Марія Примаченко"

  • автор: ЛАНА
  • дата: 17.03.2024
4
Поділитись:

Опис


Вітаю чарівних майстринь! Пропоную вашій увазі сарафан! Як на мене, це зручний та комбінаторний вид одягу. Дуже їх люблю і маю кілька. Ідею цього виробу виношувала теж дуже довго.

А тепер невеликий відступ: картини Марії Примаченко- простої селянки-примітивістки- ніколи не вражали, поки я не побачила у Мистецькому арсеналі оригінали. Це і прості, і водночас неймовірно дивні та фантастичні роботи! Одна із них запала до душі, є фото натхнення. Соняшник- це і моя рослина за характером: ніби і квітка, але сильна, витривала і завжди повернена до сонця. Далі була ідея із інтернету (теж є фото). А потім придбано 1,2 лодену сірого кольору із хутряною смугою . Щоб не все було так СІРО, вирішила на спинці зробити вишивку шнуром. Насінинки- намистинки, самі квіти не ідеальні і не зовсім симетричні (ПРИМІТИВНІ). Попереду кишеньки, пришиті вручну і теж із вишивкою шнуром для гармонії. До сарафану зв'язано рукава, які чіпляються на гачки, із кашеміру. Можна обидва варіанти використовувати, але із блузою подобається більше.

Сарафан розміру 44. На фото здається, що обтягує стегна, але ніде нічого не тягне. На підкладці. Теплююючий!

Ось і все. Як завжди,  відповім напитання, рада критиці.

Інші вироби користувача
+ коментувати

4 Коментарі

Лано, яка фантазія! Мені подобається, що квіти на спинці не зовсім симетричні - в цьому і є краса. І з відстібними рукавами така класна придумка.

Дякую, Олено, за відгук! Так, саме характер картин Марії хотілося передати. Дуже талановиті в неї роботи!

О це так ідея! Я у захваті! Дуже особлива річ із своїм характером и історією. Браво! Ланочко, ти неймовірно гарна та талановита дівчина.;)

Дякую, Марино, за комплімент! Це не я, а ідея із інтернету та пані Примаченко! Я лише злизала! :)

Зачекайте будь-ласка