0

Сукня для осінніх днів

  • автор: ЛАНА
  • дата: 21.11.2018
6
Поділитись:

Опис


Добридень усім майстриням! Ця сукня із далекого 2013 року носиться і до сьогодні. Матеріал - шерсть Етро, 1,5 м. Залишився невеличкий клаптик, а зміни були незначні: довгий рукав не відрізала, а ношу підгорнутим всередину для пишності, а також зменшила розріз попереду.   Незручний рукав для піднімання рук вгору (що доводиться робити мені щоденно). Загалом все решта - чудово! Ношу ще із чорним поясом. Дякую за увагу!  Вдячна за зауваження та критику!

Інші вироби користувача
+ коментувати

6 Коментарів

Лано, восени хочеться тепла і м'якості. Ваша сукня здається саме такою. Дуже красива тканина, вдалий фасон. Вам личить колір, маєте чудовий вигляд!

Дякую, Олено! Саме так: у сукні і тепло, і затишно!

Така гарна тканинка і простий сілуєт чудово поєднуються ,нічого зайвого,виходить ідеальне вбрання і на роботу ,і на невеличке свято .В такій сукні приємно з подружками сходити в кафешку ,або в кіно

Дякую, Тетяно! Простий силует - це перше, що привабило мене у ній, а залежно від тканини вона може бути і святковою, і буденною. 

Як же мені подобаються тканини з малюнком пейслі! А у Вас, Лано, ще й колір сукні такий приємний! Дуже вам личить, і аксесуари пасують! 

Дякую, Ларисо! Мені приємно, що Ви оцінили мою скромну роботу)

Хіт продажу