0

Твідовий кардиган до Дня учителя

  • автор: ЛАНА
  • дата: 07.10.2018
4
Поділитись:

Опис


Пропоную у своє професійне свято вашій увазі ще одну улюблену в'язану річ. Це кардиган із "Верени" (2010, зима, модель15), склад - напівшерсть, італійський твід. Ниточка із вкрапленнями білого, бежевого та червоного кольорів. Пішло 700 - 800 грам,  спиця №4. Зміни були незначні: планка по всьому виробу збільшена вдвічі, аби можна було щільніше закутатись. Застібкою є велика англійська булавка. На мені ще топ із "Бурди", №5  за 20 17рік, мод.110 А. Дуже проста річ, але комбінується із багатьма іншими. Дякую за увагу! Чекаю на Ваші коментарі! Усіх учителів зі святом!

Інші вироби користувача
+ коментувати

4 Коментарі

Лано, вітаю з професійним святом - Днем учителя! З найкращими побажаннями прийміть подяку за вашу таку потрібну працю.

Дуже затишний комплект - так і хочеться у щось подібне закутатися) Теплий крадиган і контрастна блузка - гарна пара. Дякую за показ!

Дякую, Олено, за привітання й оцінку!

Вітаю Вас з професійним святом ! Ваша профессія ,мабудь сама важка з усих .бо потребує стільки терпіння ,уваги і ,навіть .витривалості! Моя мама педагог з майже 40 стажем роботи і я знаю ,яка це нелегка праця! Тому мої найкращі побажання! Плести я не вмію ,але такі речі дуже подобаються.і .звісно .блузка така гарненька.

Дякую, Тетяно! Вашій мамі від мене найщиріші вітання!

Хіт продажу