0

Кардиган на ранню осінь

  • автор: ЛАНА
  • дата: 04.08.2018
6
Поділитись:

Опис


Усім привіт! Скоро осінь, хоча про це і не дуже хочеться думати, але я не про плин часу, а про простий кардиган із трикотажу ( начебто Міссоні, та хто зна). склад - напівшерсть. Викрійка - відкинула лише стієчку. Без підкладу, шви оброблені косою беєчкою, розмір 42/44, шилося того ж року. Носиться як зі штанами, так і зі спідницями. Застібаю на великі англійські булавки. Малюнок намагалася підігнати. Нижню деталь кроїла поперек для того, щоб було цікавіше. Є ще варіанти із шалями, але, на жаль, без фото. Чекатиму на ваші відгуки, поради, запитання. Дякую за увагу!

Інші вироби користувача
+ коментувати

6 Коментарів

Кардиган-це,мабудь,мій улюблений предмет одягу,тому завжди цікавлюст такими моделями.Ваш кардиган просто чудовий ,в уяві зразу намалювала ,з чим би я вдягала таку стильну річ,як би вона в мене була. Принт в такій класній кольоровій гамі,такі асоціації з модой 70,яку я просто обожнюю.І робота дуже акуратна ,бо співпадають всі ці зігзаги,і шви на трикотажі! косою бейкою! Майстриня

Дякую, Тетяно, за відгук. Я насправді дуже старалась, але до майстрині мені дуже-дуже далеко!

Прекрасний кардиган, чудова робота! Як би він заграв  з брюками світлих  кольорів (какао-вершки) та з маленькою хусточкою на шийкі, як варіант. Гарна річ у Вас вийшла.

Дякую, Людмило! Щодо штанів, то цілком згодна,  і такий комплект є, але , на жаль, не на фото. Про хустинки та шарфи писала вище.

Кардиган з таким принтом і фасоном - мабуть модель на всі часи. Мега-універсальна і стильна річ. Ваше фото - "штурханець" мені, що час уже братися за пошиття пальта на осінь - тканина давно вже чекає)

Чекатимемо на ваше пальто з нетерпінням, а ще, якщо буде ваша ласка, на майстер-клас із пошиву для таких новачків, як я!

Хіт продажу