0

Урбаністично-спортивна сукня

  • автор: ЛАНА
  • дата: 02.01.2024
4
Поділитись:

Опис


Вітаю усіх майстринь! Сьогодні у мене до показу спортивна сукня із жіночною ноткою. Останнім часом у журналі таких моделей побільшало, але я вирішила пошити саме ту, яка перша припала до вподоби. У ній почуваєш себе, як у коконі, із якого навесні вилетить метелик. Саме плаття зручне і тепле. Перехожі в метро дивувалися неймовірно, спостерігаючи наші зйомки, але у цю темряву важко знайти світле і атмосферне місце, тож для спортивної сукні це - найкраща локація. 

Тепер по суті: матеріал- футер із мікроначосом. Основний колір - "Французький дуб", вставка - "Зимовий білий". Накладки на комірі та рукавах- рештки від моєї куртки "Квіти на снігу". На рукавах - виворіт із утеплювачем, на комірі - лице, лише плащівка. Найдовше шукала блискавку для коміра. :( Розмір 42. Додала кишені в бокових швах та на накладках рукавів (на двох фото видно). Зменшила висоту манжети. Трохи подовжила. Ось і все. Усім днів без тривог і віри в нашу перемогу! Зі святами!

Р.S. Критика вітається, на запитання відповім.

 

Інші вироби користувача
+ коментувати

4 Коментарі

Вау! Крута сукня! Лано, вітаю з новою красою!:) Відверто кажучи ця модель сукні якось прошла повз мене... Це ТОПчик! Беру собі в скарбничку;) Дякую Лано!)

Будь ласка, Марино! Чекатиму із нетерпінням на ваше втілення!

Лано, дуже сподобалася сукня і її опис, що вона, як кокон, з якої навесні вилетить метелик. Зловила себе на думці, що загалом теж почуваюся, десь так само відносно до життя у війні: здається, що зараз все напівзавмерло, а оживе на повну після перемоги.

Дякую, Олено, за ваш відгук і невтомність! Пам'ятаю, як у страшному квітні 2022 я забрела у магазин рукоділля просто помедитувати, бо руки ні до чого не стояли, і почула одну жінку, яка прийшла купувати МУЛІНЕ! "Дівчатка, дайте будь-які нитки, щоб не збожеволіти, буду щось вишивати!" - слова її мене тоді вразили. Все буде, але творчість мене зараз рятує найбільше! Віримо у нашу перемогу!

Хіт продажу