0

Флешмоб Мій перший номер Бурда 2/2004

  • автор: ЛАНА
  • дата: 28.03.2020
6
Поділитись:

Опис


Привіт майстриням! Хочу приєднатися вперше до флешмобу. Так-так, мій найперший номер "Бурди" не такий вже й старий). Але найперші випуски бралися у подруг, коли закінчувала інститут. Тоді й зацікавилась шиттям, у непрості 90-ті. Мої стосунки із шиттям складались непросто: спочатку трохи допомагала мама, потім приходило забуття після невдач, які доводили до сліз. І лише із 2014 року це хобі завжди зі мною. Намагаюсь вчитися і завдяки сайтам опановувати щось нове. Звісно, межі немає вдосконаленню, але тим цікавіше, адже так хочеться її (ту межу) побачити) Додано фото сторінок із журналу, на яких моделі, що відшила. На жаль, фото не збереглися. А ще кілька старих фото, хоч не із цього номеру, але на них вироби, пошиті власними руками у ті далекі роки: чорна спідниця - олівець та дві блузи, сатинова біла та шовкова бежево-жовта.Дякую за флешмоб і за те, що дочитали до кінця!

Інші вироби користувача
+ коментувати

6 Коментарів

Які чудові фото! Дійсно, тоді мало у кого були власні журнали Burda. Передавали з рук у руки, так і шили) Хоч номер не найстаріший, але журнали 2000-х дуже приємно згадати. Бажаю вам, Лано, подальших успіхів у шитті!

Дякую, Олено, будемо ШИТИ!

Дуже рада , що ви приєднались до флешмобу! В мене теж є цей номер і він просто чудовий.Саме з цього номеру я шила першу складну річ, пальто .і була неймовірно задоволена , що впоралась)

О, пальто ще тільки в мріях! Дякую, Тетяно, за відгук!

Лано, як добре, що Ви не піддалися відчаю і повернулися до шиття! Такі спогади дуже цінні. І вироби красиві! Модні на той час!
Дякую, що поділилися!

Дякую і вам за відгук і натхнення!

Хіт продажу

№ викрійки 9320 A
64.9