0

Напівпальто - жакет "Lilac"

  • автор: ЛАНА
  • дата: 25.04.2022
6
Поділитись:

Опис


Вітаю усіх майстринь!  Сьогодні пропоную вашій увазі роботу за описом Aistė Butkevičienė. Уперше в'язала її маєчку "Ніда", а потім вирішила придбати кілька інших робіт. Із творчістю Aistė Butkevičienė познайомилась давно, завжди приваблювала у її виробах зовнішня простота, але точно розрахована посадка. Яка б не була жінка, у речах Айсте завжди має відмінний вигляд. 

Опис придбала ще восени і до війни сплела спинку та пілочку, але коли комендантська година триває дві доби, коли несила вже перечитувати і переглядати новини, хотілося відволіктися, у нагоді стало хобі. Шити зараз теж немає змоги, тому спиці в руки! Так і вив'язався жакет-напівпальто! Що стосується змін: із двобортного у однобортний, через те, що щільність не та, розмір ХL. Оце і все! Ниточка одна вовна від "Алізе", інша - бавовна з Італії, спиця №4. 

Відповім на питання, рада критиці.

Вірю у нашу перемогу! Все буде Україна!

Інші вироби користувача
+ коментувати

6 Коментарів

Лано, вітаю!
Дуже приємно бачити ваш новий проєкт. Модель елегантна і невимушена, свіжа. Зацікавили творчістю Айсте, пошукаю її інші моделі. Дякую!

Дякую, Олено, за теплі слова і вашу роботу у цей непростий час. Думаю, що моделі Айсте вас (як прихильницю спиць) не розчарують.

Який суперовий жакет, колір пречудовий, силует неймовірний - так м'яко облягає. Мені дуже подобається!

Дякую, Оксано! Мені теж подобається, тут наші смаки збігаються :)

Прекрасний жакет, Лано! Давно слідкую за творчістю Аісте, колись в'язала жакет за описом "яблуневого соку", він є в моій галереї. Її моделі відрізняються чудовою посадкою, хоча до описів треба довго прилаштовуватися.
Я також зараз не шию, а в'яжу, бо роботу можна носити з собою в укриття і заспокоювати таким чином нерви. 

 

 

 

Дякую, Ларисо! Справді, зараз в'язання- це можливість заспокоїтись. Як на мене, моделі Айсе від часу "Яблучного соку" стали ще цікавішими. Тільки тут два види виточок, невидимі гумки по низу виробу, цікаві кишені та комір, особливі петлі для ґудзиків :)!

Хіт продажу