0

Сукенка для панянки

  • автор: Тетяна Колінько
  • дата: 30.05.2016
8
Поділитись:

Опис


#хочувжурнал

Рада вітати усіх, чарівні майстрині! Досить давно спостерігаю за тим, як форумчанки втілюють у життя свої швацькі мрії. Сама шию зі школи й за допомогою Бурди маю багато швейних виробів. Лише після оголошення конкурсу нарешті вирішила зареєструватись на сайті й тепер виставляю свої вироби на Ваш огляд.

Але по суті справи. Нещодавно придбала 110 см тканини під назвою «Рогожка» (ширина 160 см (фото додається). Потім була акція, тканина подешевшала і я докупила ще 1 метр. Покупка, гадаю, була як у більшості майстринь: тканина сподобалась – беру, колись щось зшию. Льон намочила, висушила (усадки не трапилось). Дочка, поглянувши на цю ткаиниу, попросила зшити ій сукню-вишиванку. 

Модель цієї сукні сподобалась одразу. Брала 38 розмір на зріст 174 см. Викрійка має гарну посадку по фігурі.

Донечка задоволена. Сукня має світло-сірий колір (на фото переважає світло-коричневий колір), можна носити як із ремінем так і без нього.

Із змін

Довелося збільшити ширину ліфа в бокових швах: по 2 см з кожного боку зверху (по лінії талії ширина залишилась відповідно до викрійки).

У зв’язку з тим, що тканина має своєрідний малюнок, спідницю просто було закладено у складки, зверху по них прокладено закріплюючу строчку (відрізала купон: пішло 205 см тканини). Довжина від талії 55 см.

Застібку-блискавку було перенесено в боковий шов.

Сукня без підкладки. Горловину оброблено обшиттям, проклеєним флізеліном (комір не підходив за задумом).

+ коментувати

8 Коментарів

Чудова сукня з чудової тканини для гарненької панянки:) Сидить добре, малюнок тканини грамотно розташований. Успіху в конкурсі і нових проектів на Фотофорумі!

Дякую, Олено!

Мне нравится как сидит платье и как же хорошо Вы заложили складки на юбке, что рисунок сложился цветочками ровно в ряд. Видно, что обладательница платья счастлива и довольна обновкой! А это - главное

Спасибо, Наталья! Чтоб заложить в ряд эти цветочки пришлось потрудиться, но результат стоил того. Моделька хорошая, всем рекомендую.

Гарна сукня у Вашої донечки! Люблю купонний малюнок, обожнюю льон.

Також обожнюю льон і купонні малюнки. Тоді присутня складність у роботі: шукаєш и знаходиш. Доречі цей льон не дуже мнеться.

Панночка просто красунечка! У вас вийшов чудовий варіант вишиванки - вишита сукня. Сам по собі купон не дуже вражає, щось на рушник схоже, але ви так гарно над ним попрацювали, що починаю змінювати свою думку. Чудова, вражаюча сукня!

Не удачный выбор ткани

Хіт продажу