0

Хто переможець #хочувжурнал Burda11/2016

Цей дощовий вечір можуть скрасити лише приємні новини. Звісно, одна з них - оголошення переможця конкурсу. Цього разу чомусь було небагато учасників. Можливо це пов'язано із клопотами початку навчального року? Тому ми віршили кожному приділити увагу. Усі роботи такі, що називають "в десяточку", тому було дуже важко і довелось включити "суворого суддю" і прослідкувати за найменшими деталями виконання завдань конкурсу.

 

 

Елегантна сукня з баскою Юліани була першим претендентом на перемогу! Після оголошення нового етапу ця робота на форумі з'явилась першою і одразу підкорила редакцію. Можете уявити, ми навіть робили ставки (на солодощі звичайно!), що цей проект не вдасться перевершити. Прекрасної якості фотографії, цікава модель, акуратне виконання і робочі моменти. 

 

Наче долею було сьогодні дочекатись сарафану Надії. Бо оголошення ми відклали на самий вечір. Дуже приємна колірна гама фотосесії, ще й модель зі свіжого випуску, ну як тут не закохатись? Ми так і зробили, але згадали, що інші роботи не менш достойні перемоги. От як би додати трошки фото за роботою...

 

Тренч сину - просто "ВАУ"! По-перше, чоловіча модель, по-друге, дуже сміливий дизайн. Зізнаємось, давно чекаємо на участь Наталі. Ми добре па'мятаємо її речі, що з'являлись на конкурсі протягом найпершого його етапу.

 

Витонченість сукні Ольги підкорює своєю простотою. Це той самий випадок, коли вбрання ідеально личить своїй власниці. Втім для перемоги хотілось би яскравішої фото-презентації.

 

І все ж таки, поговоримо про переможця! Ми гадаємо, що конкурсантки підтримають справедливість цього рішення і щиро порадіють перемозі Катерини Нуштаєвої! КОЛОСАЛЬНІСТЬ (не побоїмося написати це слово капслоком) виконаної роботи, привела нас у справжній захват. Ми дуже радіємо, що поява вінтажних викрійок на сайті змотивувала представити таку яскраву роботу на конкурсі! Ще раз знімаємо капелюха перед леді Катериною. З нетерпінням чекаємо нових робіт у вашому вишуканому та елегантному стилі.

 

 
7
Поділитись:
+ коментувати

7 Коментарів

Ой, не заздрю я редакції... Обирати переможця, я би не змогла)))) Як тільки побачила костюм Катерини, зрозуміла, що ось хто переможець цього разу, а тут як сніг на голову, виклала свою роботу Надія, і у мене з'явилось два фаворита цього конкурсу, обидві майстрині мені до душі, Катерина зі своєї елегантністю та Надія модниця, завжди актуальні моделі, як із подіуму. Вітаю з перемогою обох))) кожна їх робота, особисто для мене, переможна))). Творіть, дивуйте нас і далі))) 

Нам дуже складно і вже у кожної  з нас є свої улюблениці)
Але ми намагаємося об'єктивно оцінювати складність, актуальність моделі, красу виконання!
Дякую всім, хто примушує нас обирати з такої різноманітності!
А з моделями Надії вже можно робити окремий випуск))

Повністю згодна з редакцією: модель, виконання, опис, фотографії коштують того, щоб з'явитися в одному з кращих, судячи з анонсу, номерів Бурди 2016 року.

Катерина, красива жінка, рада за Вас, вітаю і бажаю приємних моментів, пов'язаних з улюбленим заняттям!

Мені сподобалось приймати участь, буду рада наступним цікавим задумкам редакції )

Большое спасибо!!! Радости моей нет предела!!!

В связи с этим хочется рассказать вам одну давнюю историю.

Журнал Бурда начал выходить у нас в 1987г и сразу же стал супер-популярен. Девочки моего возраста, конечно же, помнят о том, насколько проблематично было не то чтобы купить, а просто одолжить «на ночь» номер.

У моей мамы на работе в научно-исследовательском институте работала женщина, которая была увлечена шитьём. У неё было два сына-погодки. Она пошила им костюмы по выкройкам журнала Бурда. Узнав о конкурсе портных-любителей, который проводит журнал, послала фото этих костюмов. И прошла отборочный тур. Её пригласили в редакцию на очный конкурс. Она поехала и завоевала второе место. Ведущей на конкурсе была Татьяна Веденева – одна из самых любимых ведущих всех детей моего детства. Это был первый конкурс организованный редакцией журнала Бурда среди портных-любителей. Я, школьница, смотрела передачу об этом конкурсе по телевизору, а потом читала репортаж в одном из выпусков журнала. И, решила, что обязательно приму участие в таком конкурсе и конечно же мне хотелось победить!

И вот спустя много-много лет моя детская мечта чудным образом воплотилась в реальность!!!

Я растрогана до слёз и очень благодарна редакции, за организацию конкурса и за то, что победителем стала моя работа!!!

СПАСИБО!!!

Желаю всем, чтобы ваши мечты сбывались!!!!! И, конечно, всем нам творческого вдохновения и множества увлекательных часов за любимым хобби!!!!!

Поздравляю, Катерина!
Радуйте нас и дальше прекрасными моделями.

Катерино, мене особисто дуже розчулив ваш коментар! Згадала як у динстві мама, за одну ніч, шила мені костюмчики на свята. І в садочку мені казали, які золоті в неї руки. Я вважаю, що кравчині-любительки заслуговують не меншого визнання ніж дизайнери)

З кожним новим конкурсом рівень проектів зростає. Здається неможливим обрати одного переможця. 

Особисто мені сподобалися всі заявлені на конкурс роботи. Кожна по-своєму. 

Комбіновану сукню з баскою і вишитим поясом Юліани носила б залюбки сама.

Тренч для сина Наталі здивував і викликав захват приголомшловою неординарністю задумки і втіленням. 

Ніжно-рожева сукня Ольги нагадала улюблену ретро-колекцію з 1/2013, дуже жіночно.

Надія. Її проекти і яскраві фото радують, надихають. Просто дівчина з обкладинки. Сарафан трохи в спортивному стилі з тканини в стилі Шанель - мега-актуальне рішення. Я так і бачу десятки чи сотні рукодільниць, у яких "засвербіло" пошити собі такий самий:)

Дуже пораділа за перемогу Катерини з її вінтажним костюмом Лола. Тут просто знімаю капелюха перед бездоганністю виконання і самим втіленням елегантності  і жночності. Я теж дивилася той перший конкурс по телебаченню. Здавалося, то відбувається десь на іншій недосяжній планеті:) Добре розумію ваші почуття від думки, що тепер і ваше фото з'явиться на сторінці улюбленого багатьма журнала. Ще раз вітаю!

Хіт продажу