0

Комбінезон з віскози і неопрену

  • автор: Наталя memchik
  • дата: 18.09.2015
3
Поділитись:

Опис


Всім доброго дня. Приємною випадковістю було знайти цей сайт. Олено, вітаю! Вже зрозуміло, що це буде супер професійний проект, дякую!

І так, про мою модель.
Мій розмір 36 блузи, 38 брюки. Зріст 168 см. 
Модель з журналу Бурда 3/2015, 115В
Тканина.  Віскозний трикотаж досить щільний, непрен у квадратах тонкий. Ці дві тканини були набрани ще і на куртку, над якою зараз процюю, тому про витрату тканини напишу, коли її дошию. 
Викройка і пошив.  Плечових швів немає, ззаду шлея. Зробила вставочку на грудях, але за рахунок того, що тканина тягнеться, одягається відмінно. Замість гумок-жилок, пришила зигзагом одну гумку 2см шириною. На відміну від викройки мого 38 розміру, на 2 см з обох боків завузила брюки, пояс і верх. Витрата часу. Шила дві години, тому що це вже другий комбез за цією викройкою.

Всім гарного дня і настрою! 
 

Інші вироби користувача
+ коментувати

3 Коментарі

Наталю,вітаю! Я чекала Ваших робіт:) Навіть у ФБ десь у серпні залишала повідомлення про відкриття українського сайту.
Комбінезон класний! Мені дуже подобається поєднання тканин. Хоча й перевірена викрійка, але за дві години такий пошити?!!

Олено, приємно, як завжди, отримати Вашу оцінку і просто знати, що Ви прицюєте, чекати Ваши нові моделі, пости і коментарі ))
На жаль, не побачила повідомлення, сайт знайшла зовсім випадково, але все рівно дуже рада, бо вже давно мріялось.
Комбез був пошит за дві години, тому що часу більше не було - дуже хотілось пойти у ньому на концерт )) Оверлок нам, сучасним швеям, в допомогу ))

Дуже сучасно,та дякую за детальний опис.

Хіт продажу