0
Акція 1+1=3

Сукня "Милий дракончик"

  • автор: Наталя memchik
  • дата: 17.07.2017
12
Поділитись:

Опис


Всім привіт!
Сукня шилася як "пробник" для "Сукні "Таня". Назва з дракончиком причепилася з легкої руки Тані Зосімової. 

Вистачило 1 м зеленої бавовни у смужку, 75 см бавовни з візерунком.
Розмір 36, виточку на грудях опустила на 2 см, на 1 см видовжила верх, на 10 см зробила довше спідницю. Мій зріст 168 см. Середні частини переда подвійні. Пройми рукавів обробила обшивками. 

Тканина без еластану, але все одно зручно. 

На фото один день з життя дракончикової сукні в місті Алмати. 

Двоколісний звір - мій транспорт для пересування влітку по місту. Півгодини біля розетки і 22 км ані пробок ані витрат на бензин ))

Гарного вам насторю, натхнення і яскравих проектів.

Інші вироби користувача
+ коментувати

12 Коментарів

Наталю, дракончик дуже милий:) Нічого собі "пробник"!

Цікаво, коли оборка по центру пілочки пришита зверху і знизу в різні боки - точно, гребінець дракончика. Навіть захотілося таку комбіновану сукню - з однотонним верхом і строкатим низом. 

Олено, дякую)
Гребінець пришивався на одну сторону, але крутиться як хоче) своїм життям живе, я не заважаю, бо мені подобається

Наталі, я закохалась в цього милого дракончика з першого погляду. Такий незвичайний! Кольори мої улюблені, фасон універсальний - хочеш зі шпильками вдягай, хочеш з кедами, під настрій. Ну, а про гребенці взагалі, нема слів - лише імоції. Класна сукня!

Таня, дякую)

Дуже мила і симпатична сукня! І справді цей воланчик по центру чимісь схожий на ірокез дракончика ))) І кольори на принтованій тканині зблизька такими цікавими виявились! Мені подобаються!

Ви такі продвінуті! В нас на таких гіроскутерах тільки діти, підлітки, ну і зрідка студенти катаються заради забави )) Якби я на такому на роботу поїхала - мене б не зрозуміли) 

Люда, дякую)
Так тільки здається, а у житті виявляється, що навпаки перехожі цікавляться, запитують (як що встигають), піднімають настрій. Виявилося, що більш за всіх жінки солідного віку дуже хотіли би так пересуватися, бо мають проблеми з ногами і це насправді в деяких випадках гарний вихід

  Гарний дракончик! Наталю, це дуже круто, я би даже сказала екологічно, що у Вас є такий транспорт! У нас в місті (Запоріжжя) практично нікого не зустрінеш на такому. Я полюбляю кататися на велосипеді, хоча б не відмовилась би спробувати і гіробор.

Дуже раджу. Пройде зовсім мало часу і їх буде багато. Цей вже не зовсім іграшка, бо має високу проходимість, з'єднання зі смартофоном, і сигналізацію. В магазинах ставлю на неї і лишаю біля охорони. Якщо його зачипити, дрожить і кричить, то вкрасти неможливо)
Єдиний мінус-13 кг ваги

  Дякую, Наталю!

Така цікава сукня романтична і елегантна водночас. В мене "зеленоманія" тому вибір кольорів мені більше ніж сподобався! Дуже якісні фото, Ви така чарівна, таке єднання з природою... такі фото достойні бути обкладинкою глянцу! І дійсно, дуже цікаво було побачити такий транспортний засіб і коментарі про нього з перших вуст. Вчора прочитавши опис задумалась над тим, що дуже мало знаю про це місто і місцевість і раптом сьогодні натрапила на статтю про Казахстан https://www.jw.org/finder?wtlocale=U&docid=102017169&srcid=share. Дуже цікава країна, культура і кухня. Ви наважуєтесь пити шубат? 

Ганно, дякую,
В Казахстані багато незвичайного і цікавого. А часто неочікуваного, як, наприклад, незвичайна природа в містечку Боровоє біля Астани. У мене в галереї фото юбілею весілля саме з цього міста. Це країна важких для людини природних умов. Такі напої як кумис и шубат рятують під час сильної 45 градусної спеки, яку ми вже спробували на собі. Їх можна купити і на ринках- домашні, і в супермаркетах - вироблених на молочних підприємствах. Нам подобаються. Кухня смачна і казахи дуже гостинні)

Дякую за таку цікаву розповідь! Натхнення Вам!

Зачекайте будь-ласка