0
Акція 1+1=3

Сукня з прошви для зустрічі київського швейного клубу

  • автор: Наталя memchik
  • дата: 07.09.2019
14
Поділитись:

Опис


Всім привіт,

Дівчата Київського швейного клубу надихнули на тему прошви. Тоненького батисту-прошви 1,3 на 1,5 метри. Смужвки взждовж. Крій по косій. Спочатку кроїла передню частину, а потім збирала спинку з трикутників, що лишились. Зшивала їх між собою  як аплікацію. Бокові шви сукні і підклада зшиті французськими швами. Підкладка сукні з тоненького крепу, ліф з бавовни, чашечки ліфа вшиті. Мереживо на ліфі з давніх скарбів, думаю, йому років сто.   Макраме спочатку повністю зшито вручну, потім машинкою. 
Викрійку сукні, перероблену під себе, використовую для пошиву білизни багато років з давнього номеру Бурди,  вже не згадаю саме з якого. Цей топ дуже схожий, тому його обрала для поста. 

Малечу звуть Серафім, сам себе називає Манюня. І саме він намалювався в останню хвилину перед виїздом на зустріч і фотосесію з дівчатами Київського швейного клубу. До парку КПІ в той день моя сукня не доїхала)) Дівчата, любі мої, гуляли ми в сукні з прошви з цим чудом і були впевнені, що ви мене зрозумієте)))

 

П.С. Обоїм костюмам, що на малому, 24 роки. Шила по Бурді для його батька, давно забула про їх існування. Збереглись дякуючи улюбленній свекрові. 

Гарного вам дня і натхнення!

Інші вироби користувача
+ коментувати

14 Коментарів

Гарна сукня) фото дуже атмосферні! Манюня модник! На наступну зустріч чекаємо, а сукню бери з собою))) треба ж нам роздивитись)))

Надя, дякую за приємне. На рахунок "бери з собою" треба десь записати, а то поки до нової зустрічі справи дойдуть, я взагалі можу забути, що шила сукню з прошви))))

Наталья, к прошве я отношусь довольно прохладно, но Ваше платье просто не дает перевести дух ! Восторг и еще раз восторг !!!! Вы создали просто сказочное по красоте изделие.

Зоя дякую)
Ця сукня з тих виробів, ідеї і матеріали на яку можуть збиратися роками, а потім виникнути за дві доби. Дякуючі дівчатам з клубу так і сталось. А інакше так у запчастях у шафі і досі лежало)

Наталю, я здивована, яку ніжну і витончену красу можна створити з прошви! У мене вона асоціюється скоріше з одягом у фольклорному стилі. Дуже красиво і яка копітка робота. Манюня чарівний) Шикарні у нього одежинки. В 90-х гарно вдягнути дитинку було непросто. Багато молодих мам мимоволі ставали рукодільницями. А ще майстрами перешивання, бо й гарну тканину було не знайти.

Дякую, Олено)
Сама тканина у рулоні виглядала тоненькою ганчіркою з батисту у квіточки і ризикувала стати фіранкою на вікно) . Ідея раскрою по косій прийшла вже вдома і, зрозуміло, що 1,3 метри нізащо б не вистачило для того, щоб всі смужки на боках сукні і малюнок вишитих квітів збіглися. 90 процентів часу пішло на складання спинки з 6 клаптиків. Якщо не знати, шви не знайдешь і єкономія солідна - тканина по 500 грн.за метр.
Манюня веселий і шустрий) Коли він у нас в гостях, всі справи летять шкереберть)
Нам з чоловіком купити дитяче у 90 було не складно, а не можливо - одна стіпендія і копійки з мого шиття. Але швачка для сім'ї тоді було безцінним винахідом. Зараз смішно, але штанці шила з байових пелюшок, а зимові комбенізони з парашута)

Наташенька, это просто сказка!))) Как же это красиво, нежно, завораживающе!)) 

Марина, спасибо, приятно)

Бесподобно!!!!

 

Да ну ладно, твое неймоверное!!! И ещё я сегодня поняла чем твоя белая прошва меня больше всего впечатлила- ты в нем ооочень высокая!!! Без прикола

Чудова вийшла сукня, крій по косій зробив свою справу!!  Манюня - такий чудовий і моднявий!))

Олено, дякую)

Наталь, хай не ображаються інші дівчата, але твоя сукня найкраща, найкреативніша, найніжніша!!! Ти в ній - королева!!! 
 Маленький модник весь в бабусю!) 

Дякую, Лоро)))

Зачекайте будь-ласка