0

Рюкзак за ніч

  • автор: Наталя memchik
  • дата: 03.10.2016
4
Поділитись:

Опис


Рюкзак за нічь

Отака річь явилася мені якось однією з творчих ночей.  Так сталося, що на пошив лишилася одна ніч. Якщо чесно, просто забулася про свою обіцянку-цяцянку сину сшити рюкзак до назначеного строку. Приблизна уява була з вечора, але більшість конструктивних моментів складалися «по ходу нічної п’єси». 

Для рюкзака «маленький-великий» пішло: два пояса від чоловічих джинсів, три металевих блискавки, одна маленька пластікова блискавка для внутнішньої кішені, 0,5 метра плащевой тканини, два фастекса (можна замінити карабінами), залишки сорочечної тканини на підклад, залишки сєткі, підкладинка під ламінат (краще один  раз побачити на фото, ніж пояснити), ленти на ремені два метри, дві пряжки, два кільця, нитки та мало часу )).

Спочатку пошила «кришку». Між плащевою тканиною і підкладом рюкзака вшита підкладинка під ламінат (на фото моїх котонових запасів білий прямокутник). Потім пошила частину, що прилягає до спинки, в якої внизу вшила ще одну блискавку, щоб зробити потайну кишеню для «торби». Торба – це мішок з підкладом, зверху блискавка, з кінців вшити фастекси, знизу стрічка, щоб поєднати торбу з основним рюкзаком. Для таких речей використовую роз'ємні блискавки, щоб було зручніше шити. Окремі частини рюкзака спочатку з’єднала за допомогою блискавки, потім зробила «вставку» із залишків стрічки для лямок. Други деталі фастексів пришиті до лямок за допомогою плащевої тканини. 

Функцію бути маленьким-маленьким, а потім великим-великим рюкзак виконує, дуже легенький, можна прати у машині.

Пішіть, якщо потрібні схеми-розміри, завжди з задоволенням відповім.

Всім натхнення і часу на улубленні справи!

Інші вироби користувача
+ коментувати

4 Коментарі

Натали, рюкзак - бомба!!! Супер универсал!

Сьогодні з,ясувалося, що маю від родичів замовлення на три таких ))

Це щось неймовірне! За ніч??? Таке вигадати і так майстерно втілити в життя?

Рюкзак ще й зменшується. А всередині як симпатично. І спинка зміцнена. 

Наталю, ви талант, творець і така завзята мама:)

Олено, дякую, але ні-ні - вигадувала набагато більше часу, ніж шила ))

Хіт продажу

№ викрійки 9320 A
64.9