0

Сукня для флешмобу "Цвіт гліциній"

  • автор: Наталя memchik
  • дата: 20.06.2018
22
Поділитись:

Опис


Спочатку хочу подякувати всім дівчатам, що прийняли участь і створили справжнє свято. Враження з перших до останніх хвилин зустрічі не забутні. Кожна з вас зірка, я рада, що тепер знайома зі всіма вами особисто і чекаю нових ідей і тем для спілкування). Сукня. Стрейч шовк 2,40 м шириною 1,50 м. Перед і спинка без швів, вклалися поруч з полотнищем спідниці. Виріз спереду змінений на круглий під шию, виріз ззаду поглибила на 12 см. Замість обтачок пройм і вирізів зробила підкладку з креп шифону нижче колін, не відрізну по талії. Зав'язок на плечах не робила, замість зав'язок на рукавах - резиночки. Шовк досить щільни і тому, щоб зменшити обсяг, в бокові шви верху і спідниці прибрала по 6 см з кожного боку. Якщо б було більше часу, взагалі б прибрала складки на талії, і зробила б спідницю зверху вужче. Відчуття в середині сукні - зручно і легко, не дивлячись на масштабність. Клатч виник за пару годин до виходу на зустріч з основної тканини сукні і оксамитової тканини кольору електрик, з якої пошит пояс. Бажаю всім натхнення!

Не втрималася: на останньому фото бабусіна радість. Серафіму гліцинії теж сподобались)
Інші вироби користувача
+ коментувати

22 Коментарі

Чарівна і загадкова Наталія в гарній сукні, рада знайомству з вами))))

Дякую, Надя, навзаєм!

Наталі, підкорила всіх романтичним образом, а на прикінці ії взагалі принц кудись увіз, але це вже інша історія... Наталі, дужу гарна сукня і клатч -чудова ідея, беру собі на озброєння.

Таня, спасибі, від принця привіт і компліменти!

Ооо, дякую, приймається! 

 

Ооо, дякую, приймається! 

 

Сукня чудова! Мені дуже подобається ця модель .розмірковувала над її пошиттям.Ваш варіант моделі дуже подобається ,такі ассоціації з ніжною жінкою-квіткою

Тетяно, дякую,
Моя тканина для цієї моделі щільна. Забула написати, що напуск верха на талію я теж прибирала - біля 6 см. З тоненької і напуск и складки виглядали б краще.

Наталю, Вам дуже пасують довгі сукні! Та, що в котиках, і ця в гліциніях! З вашою статурою і красою - просто королівські образи! 
А ще хотіла відмітити новий колір волосся. Суперовий, і Вам дуже личить!!!

Лоро, спасибі)
Мої перші сукні-сарафани,перешиті з маминих спідниць, були саме довгими. То ж любов з дитинства)

Наталю, це так благородно і витончено, що й слів не доберу...

Неймовірно гарна ти, сукня, клатч і оксамитовий поясок. 

Олено, спасибі)

Наталю, неймовірний образ! Ніжний, витончений та романтичний. Завжди подив визивали пані, що мають такий стиль в одязі і вміння його носити. А ще й зробити.

Світлано, спасибі,
Так, сукні-максі потребують навиків.
Я з дитинства почувалася в них комфортніше, ніж у міні)

Мені особливо сподобався виріз на спині - так елегантно!  А стосовно сукні загалом - приєднуюсь до дівчат: лірична героїня з роману! )

Людо, спасибі, приємно)

Така чудова і витончена сукня вийшла. Після змін сукня стала ще цікавішою. Наталю, Вам дуже пасує!

Олено, дякую,
Дуже рада знайомству)

І мені дуже приємно)

Наталья, я Вам как-то уже писала, что Вы мне очень напоминаете лесную красавицу - Мавку. Причём постоянно, когда я просматриваю Ваши интересные работы, я вспоминаю это произведение:))
Платье восхитительное, нежное, от него даже через экран монитора слышен чудесный запах глицинии:))

Катерино, спасибі,
Зворушливі слова...

Наташа, такой романтический образ в этом платье, женственный, элегантный, и плечики кокетливые, и лента бахрома на пояса - все супер!!! И вы такая красивая, с красивой прической, у меня ассоциация - с Тургеневской девушкой)))

Хіт продажу