0
Акція 1+1=3

Жакет для дитини

  • автор: Наталя memchik
  • дата: 11.07.2017
10
Поділитись:

Опис


Всім привіт, На печворк потягнуло, а печворк, як відомо, потребує часу і не визнає промахів) В мене іноді запитують як я можу багато годин проводити за одноманітною роботою. Слухаю аудіокниги. Колись в мене зовсім не виходило, бо я сто відсотковий візуал. Але, з часом, аудіо книжок стає більше, якість читання акторів краще. І я - телець впертий, ось сенс в моїй голові потроху почав засвоюватись. Цей жакетик шився під Лайонел Шрайвер "Ціна нелюбові". Є і фільм по цієй книзі з моєю улюбленою Тільдою Суінтон "Щось не так з Кевіном". І книга і кіно не розважальні , але захоплюючі. Про жакетік. Деталі викроєні по діагоналі і по журналу треба б було сшити цілий відріз тканини. Я зшивала клаптики під розмір викрійок. Це, по перше, меньше тканини і часу, а, по друге, дає можливість одразу викласти кольори клаптиків. Потім зігзагом по клітинках настрочила на тоненький утеплювач. Печворком зроблені рукава і права полочка. Решта деталей і підклад з "веганської" бавовни. Банани і груші по канату малюнків теж настрочила на утеплювач, що дало ефект аплікації. Обробляти кантом жакет не стала, а сшила з підкладом швами в середину. А що слухаєте/дивитесь ви, коли працюєте? Гарного вам настрою і натхнення.

Інші вироби користувача
+ коментувати

10 Коментарів

Наталі, дууужу-дууууже смачний шедевр!!! Цей жакет як дорогий тортик - можна роздивлятись стільки ж часу,  скільки пішло на його виконання ( і не набридне).  Я вже хвилин 15 роздивляюсь, і ввечері повернусь додому і знову буду дивиться:) Шедевр! Що тут скажеш?! 

Таня, дякую,
Була ідея використати клаптики, що назбирались і повчитися виконувати печворк як пропонує Бурда. Затягує ))

Який крутезний жакетик!!! Ця кольорова гама, цей вигляд - захоплює! А скільки праці, витримки і геометрії! ))))

Я теж слухаю аудіокниги (на відео дуже відволікаюсь :) ) Раніше Оноре де Бальзака (він важчий), потім всього Сомерсета Моема, періодично Дейла Карнегі і іноді щось з класичного великого )) Але з новим важко, бо не знаю чи буде шось багатостраждальне в сюжеті - мені таке не можна - надто близько все до серця приймаю )))

Люда, дякую,
А я навпаки - класику на слух на уловлюю, сподіваюсь, все ще попереду)

Який класнючий!!! Оце так робота! Як підібрані кольори! Дуже подобається!!!

Лоро, дякую)

Наталю, це дійсно маленький шедевр, у який вкладено немалу працю. Жакетик "смачненький" і гарненький. Ідеально підбрані і розташовані елементи різних тканин.

 

Завдяки твоїй "наводці" вчора подивилася фільм "Щось не так з Кевіном". Страшна історія. Назва книги - "Ціна нелюбові" найточніше пояснює увесь жах, що там трапився. Шкода головну героїню, але відразу стає зрозуміло, що вона просто не хотіла і не любила цю дитину. При тому чесно і старанно виконувала роль гарної матусі, але у глибині душі скоріше була обтяжена цією роллю. Хлопчак мабуть народився таким - з якимись відхиленнями. Але відразу постає питання, що причина, а що наслідки. Страшно, коли негаразди однієї сім'ї моторошним ураганом прокочуються по долям такої кількості оточуючих.

 

Я шию зазвичай під кіно і серіали (детективи, трилери, драми). Але сприймаю їх скоріше в режимі аудіо-книги, лише іноді піднімаю очі глянути, що відбувається на екрані. Майже кожну пошиту річ я потім подумки пов'язую із фільмом, під який вона створювалася.

 

Вчора нову сукню дошила під норвезький серіал "Окуповані", знятий 2015 року. На хвилі подій у нашій країні автори у серіалу змоделювали ситуацію у недалекому майбутньому, як Росія протягом року під звичними своїми гаслами і приводами окупувала Норвегію.

Олено, дякую.
В мене теж речі потім асоціюються з прослуханим)

Фільм так мене вразив, що слухати книжку вирішила тільки через пару тижнів. Це той випадок, коли і кіно і книга окремо шедеври. У фільмі неможливо передати всі подробиці, немає деяких героїв і важливої теми стосунків з своїми батьками героїні та її чоловіка. У книзі більш зрозумілий сам Кевін, є пояснення його відносин з батьком. Деякі деталі и сцени фільма сто відсотково зрежисовані, зіграні і зняті. Але авторка книги ще багато уваги приділяє подібним випадкам, ця тема ії хвилює і вона старанно хоче дізнатися причини такої поведінки дитини. Але у книзі, як і у кіно, хоч до самого фіналу і здається, що разгадка вже поруч, все рівно лишається незрозуміло як ти, Олено, кажешь "що причина, а що наслідки". І чи можна називати нелюбов'ю те, скільки сил вона вкладає в цю дитину. Або навпаки - це цілком ії гординя - через все розгадати що коється в душі у сина, терпіти поразки, починати знов ніби щоб доказати собі свою заможність......

Наталя, знімаю капелюха перед майстром! Жакет вже назвали шедевром і я приєднуюсь до цієї думки. Печворк завжди був чимось привабливим, але тепер я побачила, наскільки це важко... Я - аматор, тому лякаюсь зазвичай важких деталей. А щодо книжок, то я полюбляю Артура Конан Дойля.
"Тайна Боскомской долины", "Тайна Клумбера", "Этюд в багровых тонах", "Приключения в загородном доме", "Знак четырёх", "Рассказы".  Це дійсно захоплюючі та цікаві оповідання з нормальними дикторами.

Світлано, дякую,
Якщо розбити важке по маленькіх кроках, одне за одним по трохи рано чи пізно виконується))
Не бійтеся, ці речі багато років лишаються актуальні, вони якісь теплі і жіві)
За книжки, дякую, не все, що Ви перерахували читала

Зачекайте будь-ласка