0

Біла сорочка для зустрічі клубу "Швейні штучки" з асиметрією

  • автор: Наталя memchik
  • дата: 28.11.2018
19
Поділитись:

Опис


Біла блуза сорочкового крою - унікальний предмет одягу, застосовний практично до будь-якого випадку. Проте, щоб її зшити, особисто для мене був потрібний такий серйозний стимул, як зустріч нашого клубу. Узяла за основу викрійку і змінила....нуу...багато змінила). Тканина - бавовна з шовком. Ассиметрична застібка, комір стойка, рукави без манжет, кишеньки, вшиті у виточки на грудях і бокові шви а, головне - спинка. На спинці зробила зустрічну складку і подовжила по коліна. Не можу назвати себе не організованою, але так склалося, що дошивала в останню ніч). Накосячила багато - виріз горловини надвисокий, ворот низковатий, строчка на кишенях натягнута, а часу переробляти нуль. Радісне і хвилююче передчуття від зустрічі з дівчатами так піднімало настрій, що я навіть ні краплі не засмутилася) старію, напевно). Вже кілька разів писала в соцсетях, і хочу повторити на форумі: спілкування з друзями, які так само фанатично люблять шити, приносить незабутні враження. Дякую, дівчата, за ваш час, новий досвід, і прекрасну річ, що тепер в мене є)) Гарного всім дня і натхнення!

Інші вироби користувача
+ коментувати

19 Коментарів

Ух ты!! Вот это идея! Вам очень идет этот стиль. Леди-босс!;))) Супер! И никому не говорите про "старію, напевно" и "недоліки у виробі". Наташенька, у Вас это - харизма, эксцентричность, женственность, непосредственность... Леди - стиль!)

Божечки, Марина! Я редко испытываю недостаток в желании сделать работу, которая требует провокации, усидчивости и с заранее не предсказуемым результатом,но, чувствую, Ваш комментарий вдохновит меня на какой нибудь героический творческий подвиг))) Спасибо!!!

Наташа, вот и у меня пошив белой рубашки в планах уже "сто лет", все перекладываю из сезона в сезон. Похоже, придется просить девочек из днепровского клуба простимулировать ее появление - назначить темой встречи чем-то подобную вашей "беловоротничковой" ))))) По сути Вашего изделия.... даже не стала вникать во все "бока", косяки и переделки ( тем более что на фото этого ничего не видно, выкройка-основа тоже не обозначена )- а просто любовалась ОБРАЗОМ ! Стильно и модно на все времена !

Зоя, спасибо!
Да, я, когда шила, думала что же ещё могло бы простимулировать.... В голову кроме как "спасение планеты" ничего не приходило)))) Это Тани Чепик идея, спасибо ей!
А Насте, нашему фотографу, над всеми моими косяками пришлось потрудиться)))

Наталю, сорочка мегастильна! Ніколи не придивляюся до можливих недоліків, бачу образ вцілому і він прекрасний. 

Олено, дякую)
Мені важлива твоя підтримка)

Наталю, а я побачила ефект сукні :) Ну, якщо з легінсами... А я також на зустріч з дівчатами збираюсь з передчуттям радості та свята. І на моменти ті не зважаю зовсім - головне, що робота позаду та нова корисна річ вже зі мною :)

Світлано, дякую) точно сказали - передчуття свята, мене це дивувало і тішило одночасно)

Наташа ооочень креативно и интересно получилось:)
И у меня лежит кусочек белой ткани на рубашку и есть желание пошить..., стимул только нужен:))

Катя, спасибо)
Ой, я очень люблю их носить, таскаю по много лет, но это один из самых нудных по пошиву предметов: отстрочил-отгладил-отстрочил-отгладил)

Ну ,дійсно ,швейна штучка!Образ мега-стильний! Я так люблю швейні єксперименти,особливо ,коли виходить така прям дізайнерська модель,тільки я не вмію переробляти викрійки ,в мене єксперименти здебільшого з матеріалами.Обожнюю форум ,стільки творчих ідей і позитивуІ таку сорочку шити дуже цікаво ,бо задум для подіуму

Таня, дякую)
На рахунок ткани: вона мала бути більш прозорою, тоді кармани були б більш помітними. Так, є деталі, які можна досконально прорахувати, але тільки по завершенні з'ясується зіграють чи ні.

Таня, дякую)
На рахунок ткани: вона мала бути більш прозорою, тоді кармани були б більш помітними. Так, є деталі, які можна досконально прорахувати, але тільки по завершенні з'ясується зіграють чи ні.

Наташенька, рубашка вышла супер!!! Ты когда открыла нам дверь, впуская в свой дом, у меня первая мысль - вот это класс, какая здоровская рубашка вышла!!! Я сама очень люблю такое летящее, креативное и удобное одновременно. Так что рубашка вышла отличная, и у меня ассоциация не с Леди-босс, как у Марины, а образ свободного художника))) И я по себе поражаюсь, насколько аккумулируются силы, когда есть цель - встретиться с вами. Тоже в последнюю ночь дошивала, готова была почти сдаться, когда рукав не идеально выходил, но сказала себе - нет, я сделаю, и пойду к девочкам!))) И вот тоже замечаю, насколько мы критичны к своей работе, а ведь иногда кроме нас никто и не замечает наши швейные косяки)) Так что рубашка отличная!!!! Как  и сама наша встреча)))

Танюш, спасибо)
Да, настроение было прекрасное и все получилось) Мне так и хотелось - образ художника, ты угадала!!! Эти твои сборочки на рукавах понравились, они ж модные сейчас и даже в голову не пришло, что их там не должно быть. И я ночью тоже решила успеть во что бы то ни стало!

Наталю, яка ж крута сорочка у тебе вийшла!!! Дійсно, дизайнерська річ! Так вдало ти вписала кишені у шви ( а я їх дуже люблю), мега стильно!!! 

Дівчата, ви такі молодці, що збираєтесь! Це дуже стимулює і надихає! А тобі, Наталю, великий респект, що надала дівчатам такий класний майданчик для зйомок!)

Лоро, як же ж приємно читати тебе)
Дякую, вся сорочка-блуза подобається, недоліки вирішила переробити, з готової ще раз зняти викрійку і зшити с більш прозорої тканини. Ця квартира - наше з чоловіком творіння). Всі прорахунки зроблени нашим другом архітектором, але є і наши ідеї, а ще і багато речей виготовлено власноруч. Тому мені дуже приємно приймати тут гостей )

Наталя, вітаю Вас з чудовою обновою та стильним флешмобом! Що може бути кращим за класичну білу сорочку? Тільки така сорочка як у Вас- з родзинкою та неприхованим шармом) ЯК же я Вас розумію стосовно зустрічей з подругами по цеху! Це свято й натхнення одночасно) Чекаю ще на Ваші роботи.

Марія, мені дуже приємно, дякую!

Хіт продажу