0

Сукня з паєтками

  • автор: Наталя memchik
  • дата: 26.11.2019
7
Поділитись:

Опис


Всім привіт, Звичайно ж хотілося прибити мінімум трьох зайців за раз: сукня на зустріч з дівчатами швейного клубу, класична чорна сукня, сукня тепленька на вихід в київські так собі опалювальні театри. Спочатку про викрійку і про мою помилку з виточкою на грудях. Звикла до того, що викрійки для не високих сідають на мій зріст 168, якщо опустити талію на чотири см і виточку на грудях на два см. Викроїла і приміряла без вшитой блискавки, зрозуміла, що тканина занадто щільна для так зшитої виточки на грудях, але все ж таки продовжила шити, сподіваючись, що виправлю праскою. Хто собі не вірить, той одне і теж саме шиє два рази і ходить на фотосесії в поганопосаджених сукнях). Тепер вже все красиво - виточки опустила ще на 2см і трохи зменшила глибину - фото на манекені. Кусючи паєтки сховала під косу бейку по всіх швах, верх сукні та низ рукавів продублювала щільним ХБ трикотажем. Спідницю сукні продовжила на 4 см, рукава на 6 см. Трикотаж вовна - 1,10 см шириною 1,60 м, 10 метрів бейки, 40 см трикотажу для підкладки, полоски паєток, блискавка 60 см. Гарного вам настрою і натхнення!

Інші вироби користувача
+ коментувати

7 Коментарів

Наташенька, Вам таки удалось "убить" 3-х зайцев;) Очень красивое и интересное платье получилось. Я, как всегда, пересмотрела все фото и только потом прочитала Ваше описание работы))) Платье посажено замечательно!)) Снимаю шляпу за смелость поработать с паеткой. Я хотела на корпоратив юбочку смастерить, но как почитала сколько мороки.....;) Вообщем решила оставить эту затею. Вы - красотка!))) P.S. С нетерпением жду Ваши фото в новом пальто. Уж больно хороша Вы в нем с новой сумочкой))) 

Марина, спасибо),
Использовала мягкие, "послушные" паетки с ассиметричным креплением, на крепе. Никаких проблем в пошиве. Игла номером сто. В припусках паетки не вырезала, поэтому и обработала все внетренние швы, иначе кололись.

Пальто, конечно, опишу, уж больно хорошая выкройка)

Тут гарно все - і сукня з пайєтками, і аксесуар на талії. Чорна сукня якнайкраще підкреслила красиву фігуру. 

Олено, дякую)

Чудова ідея прикрасити чорну сукню смугами з паєтками! Наче й класична, але з родзинкою.
Наталя, передивляюся твої останні роботи і захоплююся, як всі речі пасують одна до одної, як все продумано! Сукня, пальто, аксесуари! Дуже круто!!!

Лоро, спасибі,
Чорний і білий кольори безпрограшні)
Я любитель кольорового та принтів, останнім часом потягнулась до класики....може, дорослішаю)

Хіт продажу