0

Сукня із раритетної вишиванки

  • автор: Наталя memchik
  • дата: 18.09.2015
18
Поділитись:

Опис


Журнал 4/2012, модель 117

Тканина
. Влітку 2011 року у Яремчанських  колекціонерів купила готову, вишиту гладдю сорочку, раритет років приблизно70-х. Вишивка  гладдю та хрестиком на конопляному полотні. Планувала і вигадувала сукню майже рік.

Викрійка і пошиття. Блузу з натяком на фрак із Бурди доповнила вставками із джинсів зі швами і потертостями. Коли розрізала сорочку-вишиванку, руки тремтіли, було би жаль зіпсувати таку гладь. У підсумку горловина перекочувала на стегно, рукава доповнилися джинсовими вставками, нижня частина колишньої сорочки перетворилася на оборку "хвостика". Під коміром та манжетами червоний бавовняний стрейч. З нього і пояс, основні деталі якого Colin's. Просто шкіряний пояс виглядав грубо, а тканинний як-то просто. До коміра додала стійку. Викрійку на свій 36 розмір зменшувала в плечах та боках.

Сукня не залишає оточуючих байдужими, а одного разу незнайомий наздогнав мене і  видав, не дивлячись на моє обличчя и обручку: " Виходьте за мене заміж, у мене є дуже підходящий до Вашої сукні будинок!"

Гарного вам настрою!

 

Інші вироби користувача
+ коментувати

18 Коментарів

Ця сукня просто неперевершена як на мене! Хочу таку ж без аніяких вдосконалень!

Не можу намилуватися.

Віталій, дякую ), милуйтесь, мені приємно )

Тетяна, дякую )
Таку ж точно не вийде, бо майстриня, шо вишивала, невідома.
Ще одне важливе доповнення до "прелестей" сукні - прати ії можна машиною, тому що якість тканини і ниток дуже висока. Висихає на плечиках і не треба виглажуати праскою, бо конопляне полотно стає рівнесеньким і ніби трохи накрахмаленим

Наталю! Ах, яка вишивка (гладь-лиштва?)! Чудова робота. Вдале поєднання старої вишиванки та сучасних матеріалів і моделі. Виглядає неймовірно.

Тетяно, якщо розуміти під "лиштвою" пряму гладь і вишивку, однакову з лиця та зворотньої сторони тканини, то так, це лиштва.
Дякую за добрі слова )

О, це просто незабутній шедевр! Я, звичайно ж, пам'ятаю цю дизайнерську роботу. Тут поєдналися майстерність невідомою вишивальниці і Ваш, Наталю, творчий задум. Неперевершено прекрасно! Я в захваті.

Дякую, Олено )

Гарна сукня!

Олено, спасибі)

Це вибух!Ви красуня!

Ганно, дякую)

О, я теж пам'ятаю вашу сукню з хвостиком. Шикарна вишиванка!

Маріанна, спасибі)

Дуже. Дуже гарно.

Спасибі Вам)

Ще ніколи не бачила такої наруги над українською автентичною вишитою сорочкою. Те, що з неї зробили - це просто верх цинізму. Несмак в поєднанні з тупістю "дизайнера"... Як?! Як можна було дошивати до сорочки якісь "хвости", рукава, "горловину на стегна"? Як можна було порізати і спаплюжити потертою джинсою шикарну річ?

Віра, дякую за Ваш відвертий чесний коментар. Була би рада познайомитись з Вашими виробами, бо завжди цікаво дізнатися які речі своїми руками творить людина, яка жорстко критикує смак інших.

Хіт продажу