0

Пальто мод.108, 10/2022

  • автор: maryna
  • дата: 11.01.2023
5
Поділитись:

Опис


Коли зламалася швейна машинка і нема тканини на плащ - самє час шити пальто... (так сталося зі мною))

Не можу без шиття – тому почала довгограючий (для мене) проект пальта. Тканина за відчуттями - шерсть (підпалювала шматок, щоб переконатися в цьому, підкладка - віскоза.   

Поки розкроїла і приклеїла дублерин - купила і бу машинку.

Пошито повністю за інструкцією. Зменшувала до талії під мій зріст 162см, але подовжила від стандартної довжини ще на 4-5 см, щоб закривало коліна.

Розір 38.

Дуже подобаються рукави - вони широкі внизу, ніби маскулині . А плечі ніби тендітні, завдяки реглану.

В інструкції невелика помилка. Деталі пат потрібно пришивати до деталей рукавів не лицьовою до лицьової, а виворітною стороною до лицьової деталі рукава. Новачки можуть не помітити відразу помилку.

В іншому - без зміни Перемоги нам!

Інші вироби користувача
+ коментувати

5 Коментарів

Класне пальто - стильне, крій актуальний. З анораком гарно поєдналося.

 

Почитала інструкцію, подивилася на схему викрійки. Я розумію хід вашої думки, Марино. В інструкції так описане пришивання вже готової пати:

"Відкриті кінці деталей пат приколоти до частин рукавів між поперечними мітками лицьовим боком до лицьового боку (контрольні мітки 2 і 3)."

Скриншот для тих, хто не бачив викрійку, щоб було зрозуміло, про що йдеться:

https://prnt.sc/8OireHwtn7gr

Мітки 2 і 3 стоять, відповідно на передній і задній деталях рукава. Це верхні мітки вшивання пати, на паті також є мітка 2 на верхньому кінці. Обидві пати симетричні, тому яким боком прикладати їх до цієї мітки, однаково. Думаю, під "лицьовим" боком пати мається на увазі те, що готова пата вивернута назовні і обидва її боки лицьові, між ними немає різниці, якщо точно суміщати  саме мітки 2 на паті і на деталі рукава.

У будь-якому разі ваше зауваження корисне новачкам. Дуже дякую, що ділитеся досвідом і подробицями шиття!

Дякую за комплімент та пояснення, Олена)!! Анорак - Бурда мод.116, 7/2020

Гарне пальто, і тканина красива)) Якраз збираюсь його шити, "приміряла" викрійку, в 2 м влазить все, крім пат. А у вас скільки пішло тканини?

Доброго дня! Дякую Вам))В мене було 3 метри тканини, залишилося пів метра десь та немаленьки випади через поэднання малюноку (наприклад, щоб горизонтальна лінія клитинки на пілочці збігалася з лінією на рукаві, починаючи від пахви униз)...Я кроїла не в два шари, а в один.

Дякую)) я й не подумала, у вас же клітинка, та ще й крупна

Хіт продажу