0
Акція 1+1=3

Довга сукня з пластроном

  • автор: Олена Рапова
  • дата: 03.01.2021
12
Поділитись:

Опис


Вітаю всіх майстринь!

Ця модель теж відразу потрапила у мій список "хотілок", і ось за вихідні нарешті її пошила) Тканина - приємна костюмно-платтяна віскоза с поліестером. На мій 38-й розмір вистачило 2,30 м (в журналі - 2,80 м).

Шила без змін і без примірок) Довжина сукні, як в журналі - 129 см (мій зріст 170 см). Спочатку засумнівалася, чи не вкоротити її на 10 см. Але усі рідні були одностайні у думці залишити, як є. Після першого виходу в цій сукні тепер і я абсолютно впевнена, що така довжина надає сукні стилю та оригінальності. На мене помітно звертали увагу)

Шилася сукня досить легко, я сфотографувала усі етапи і підготувала МК з її пошиття. Якщо комусь стане в пригоді, буду дуже рада)

Також на фото із сукнею є півпальто з Каталогу 2/2014, детальніше про нього тут.

Інші вироби користувача
+ коментувати

12 Коментарів

Сукня чудова! Можливо скористаюсь Вашим майстер класом з її пошиття. Головне після свят прийти в норму. Вітаю з Новим роком та Різдвом!

І вам бажаю у новому році всього найкращого, Олено! Моделька ефектна і не дуже складна. Якщо не відволікатися, можна за день-два впоратися з нею.

Стильна та цікава сукня, Вам дуже личить!

Вітаю зі святами!

Дякую, Юліє! І вам гарних свят!

Очень стильный и, одновременно, изящный элегантный образ. Платье очень Вам идет.  Пуговки подобраны замечательно. Длина платья актуальна и  делает его интересным и комбинаторным. Платье Ваше на все 100! Спасибо за МК.

Дякую, Анжеліко, за такий вичерпний і приємний коментар!

Длина - идеальная. Я представила его короче и поняла, что именно благодаря ДЛИНЕ раскрывается задуманный характер платья. И Вам очень идет такой стиль ретро "А-ля 20-е годы прошлого столетия" .

Марино, дякую! Ви точно підмітили про натяк на стиль 20-х. Я дійсно люблю ці образи і вони мені пасують. Коли натрапила на ці черевики зі шнурками, зрозуміла, що тепер у мене точно буде така сукня. І пальто шила ще восени з "прицілом" на такі варіанти комплектації, а не лише із джинсами.

Да, туфли являются главным направляющим в те годА. И этого намека в целом образе достаточно и идеально. Только намек. Дополнительные аксессуары (типа шляпки того времени) только отяжелят образ и унесут в глубокое ретро). Все правильно преподнесли!

Сукня-цукерочка і весь образ неймовірно вишуканий і стильний. Я бачила цю сукню в бордовому однотоні ,але ні , клітинка краще.Дякую за МК.дуже цікавий і корисний

Дякую, Таню!

Гарна сукня, Вам луже личить. А чи не підкажите, на якому листі з викрийками у журналі знаходиться ця сукня? У журналі помилка, не вказано лист та колір ліній. Дякую заздалегідь!

Зачекайте будь-ласка