Коригування викрійки на зріст. Частина 2

У першій частині ви ознайомилися з основами правильного коригування викрійки, якщо ваш зріст вищий або нижчий за середній. Тепер розглянемо окремі випадки, коли потрібна така корекція.

 

Як правильно коригувати викрійку на зріст. Частина 1

 

Викрійки із суцільнокроєними рукавами

Їх вкорочують/подовжують по лініях, проведених приблизно на рівні половини висоти пройми і між проймою і талією. Якщо борти округлені внизу, то довжину моделі слід регулювати не за нижнім краєм, а на рівні стегон (на бл. 20 см нижче талії).

 

Секрети ідеальної посадки речі по фігурі

 

 

Важливо: якщо підборт наведений не на викрійці, як у нашому прикладі, а як окрема деталь, у цьому разі довжину підборта слід змінити на тому ж рівні, що і пілочку.

 

Брюки з боковими кишенями з відрізними бочками

У брюк, які мають бокові кишені з відрізними бочками, перед кресленням пунктирних ліній на викрійці передню половинку потрібно наколоти на відрізний бочок. Щоб лінія входу в кишеню залишилася незмінною, проведіть верхню поперечну лінію трохи нижче лінії входу в кишеню.

 

Коригуємо викрійку брюк. Частина 2

 

Важливо: якщо ця лінія не перетинає середній шов вище округлення (як показано в цьому прикладі), то брюки потрібно вкоротити/подовжити в області входу в кишеню. Після того як викрійка буде змінена, відновіть початкову довжину лінії входу в кишеню.

 

 

Викрійки з рельєфними швами

Якщо на викрійці рельєфні шви починаються у верхній третині пройми (як тут на деталі спинки), то спочатку склейте по контрольних мітках бокові і середні частини, а потім проведіть пунктирні лінії на рівні половини пройми. Додайте або приберіть необхідну довжину. Потім знову накресліть лінії швів і розріжте деталі. Важливо на передній частині баски пунктирну лінію провести під прямим кутом до напряму поздовжньої нитки.

 

Тендітні жіночі плечі. Коригуємо викрійку

 

 

Викрійки спідниці

Змінюючи довжину спідниці, важливо зберегти правильні пропорції. Щоб у спідниць, звужених або розкльошених, зберегти ширину по нижньому краю, довжину спідниці регулюють вище шліци/по лінії середини. Прямі спідниці вкорочують або подовжують по нижньому краю.

 

Перша примірка спідниці: виправляємо недоліки

 

 

Подобається  0
Поділитись:

Цей блок не удаляти.

Зараз переглядають

Блуза прямого крою з відлітними деталями

Прямий силует, довгі рукави, маленький круглий виріз – спереду ця блуза має мінімалістичний...

49.95грн.

Сарафан для дівчинки

А донька в такому ж сарафанчику, як у мами, схожа на маленьку лялечку, яку так і хочеться...

33.50грн.