0

Червона спідниця та кроп-топ

  • автор: Ірина
  • дата: 17.08.2016
7
Поділитись:

Опис


    Вже давно подобаються мені спідниці з переходом від короткого переду до "хвостика" ззаду.  Ця модель була вподобана ще з виходу журнала. Спідниця пошита майже без змін, тільки спереду вкорочена на 4 см для більш помітного переходу . Також прибрала в бокових швах приблизно 0,5 см для більш щільного прилягання. Цікава деталь - пояс: спереду його немає, а ззаду він з'являється з переходом у боковому шві. Тканина - габардин, злегка еластичний. Розмір 36.

    Із залишків тканини був пошит кроп-топ. Ззаду зробила застібку на 2 ґудзика, поглибила на 1 см виріз горловини . По нижньому краю пришила тонке мереживо. Топ пошитий за викрійкою №127 BURDA 2/2015.

Інші вироби користувача
+ коментувати

7 Коментарів

Іро, дуже ефектний костюм вийшов, елегантний і яскравий одночасно. Підкреслює дівочу красу і при цьому , бачу, дуже зручний. Такій красуні, як Ваша донечка любий одяг до лиця, але цей наряд шикарно на ній виглядає. Подобається!!! 

Дякую велике, Таню! Дуже приємно читати Ваш коментар. Костюм,справді, зручний та нежаркий за рахунок "розлітайки" на спинці, незважаючи на те, що пошит з габардину. І спідниця, і топ легко комбінуються з іншими речами. 

Іро, дуже чудовий костюм вийшов у Вас. Червоний колір, завжди, притягує погляди оточуюючих нас людей. Кроп-топ вдало підкреслює жічночність донечки.

    Дякую велике за коментар, Олю!  Мені дуже приємна Ваша оцінка моєї роботи.

Ірино, як же вашій донечці пасує червоний! Комплект вийшов стильний, сучасний. Короткий топ у поєднанні з асиметричною спідницею складають модний комплект.

    Щиро дякую,Олено! Завжди із задоволенням читаю Ваші коментарі. Дійсно, форум надає крила та надихає на творчість.

Очень красиво, романтично и в тоже время элегантно!

 

Хіт продажу

№ викрійки 111
59.9