0

Брюки джогери

  • автор: Ірина
  • дата: 13.01.2019
8
Поділитись:

Опис


  Вітаю, шановні майстирні! 

  Ці брюки я зшила для синочка. Тканина  плащова. З виворітної сторони - фліз. Кроїла кожну тканину окремо, а з'єднувала як одну деталь. У викрійці забрала по 1 см в районі стегон, подовжила на 10 см, так як не робила манжети. Викрійка вузька по нозі (мабуть тому, що пропонують шити з трикотажної тканини). Тому, якщо шити з нееластичної тканини, то краще взяти на розмір більше ( я потім розширяла по всій нозі, за рахунок припусків).  Кишені на липучці, щоб не випадали важливі дрібнички.

  Такий варіант використання плащової тканини для брюк мені подобається. Дуже зручно на зимовий період: тепло і не промокає, можно подовше пограти в снігу без ризика замерзнути.

Інші вироби користувача
+ коментувати

8 Коментарів

Отличные брючки получились!)) Сынуля - красавчик!;)

Спасибо, Марина, очень приятно!

Гарний хлопчина в стильних брюках) Дякую за показ!
Добре, коли одяг стильний і до того ж зручний.

Олено, дякую велике!

Класні .стильні брюки. класна Чудова ідея з матеріалом .посадити плащовку на фліс.дуже комфортно і практично.І мені дуже подобається бездоганна робота,строчкі,обробка кішень.обробка пояса. Мама розумничка

Дякую, Тетяно, за щирий коментар! Такий варіант плащової тканини з флісом використовую вдруге на дитячих штанах, і дійсно, це практично.

Іро, гарні, практичні та стильні штанці! Акуратна робота.

Олю, дякую щиро!

Хіт продажу