0
Акція 1+1=3

Сорочка для синочка

  • автор: Ірина
  • дата: 14.01.2018
11
Поділитись:

Опис


   Вітаю, любі майстрині!

 Ця сорочка зшита в якості подарунка на День народження. Основна тканина - сорочкова, капюшон - трикотаж. Розмір 134. В викрійці нічого не змінювала, тільки на рукавах додала 2 см довжини.  Капюшон стягується за допомогою шнурка. Викрійка сподобалась.

 Дитина залишилась задоволеною, носить не знімаючи. 

Інші вироби користувача
+ коментувати

11 Коментарів

Дуже гарна сорочка.Візьму на замітку(в мене також є хлопці).

  Дякую, Ольго! Дуже приємно. Хлопчаки полюбляють такий "вільний" стиль.

Сорочечка не така проста, як здається - тут і відкладний комір, і вшитий капюшон, і класична застібка рукавів на манжетах. Ще й клітинки на тканині підігнані. 

Чудовий подарунок! Думаю усі хлопці носили б таку залюбки.

  Щиро дякую, Олено! Дійсно, в сорочці багато елементів. Але для мене найскладнішим виявилось суміщення клітинок  (вперше працювала з картатою тканиною) 

Хорошая, качественная работа ! Не удивительно, что ребенок носит рубашку "не снимая", с удовольствием. Ведь такой больше нет ни у кого !!!!! Как здорово, что у мальчика с детства формируется хороший вкус и чувство стиля, и Ваше изделие однозначно способствует этому.

  Щиро дякую, Зоє! Син сам попросив зшити йому сорочку з капюшоном, і ця викрійка підійшла якнайкраще.

  Ваші роботи мені також подобаються, завжди з цікавістю розглядаю їх. 

Ира, спасибо! Приятно быть интересной для творческих, увлеченных и креативных людей, к коим Вы, несомненно, относитесь !

Ой, як же я розумію любов до сорочок! Ми також на цій хвилі :) І чомусь картаті завжди в тренді, цікавіші за одного кольору для хлопчиків. Вітаю з Днем народження!

  Дякую, Світлано! Однією з умов була клітинка і неодмінно зелена в поєднанні з чорним. Відвідала декілька магазинів, поки знайшла дещо схоже.

  Дякую за привітання з Днем народження!

А зелений та червоний кольори прекрасно виглядають на фотографіях, ефектно людина відрізняється від фону.

  Світлано, дякую! Цілком згодна.