0

Весняна сукня

  • автор: Ірина
  • дата: 03.05.2016
10
Поділитись:

Опис


Сукня пошита з двох жакардових тканин-компаньонів.  Викрійка №108А. Опустила лінію талії на 2 см, коригуючи під свій зріст 168 см (в журналі розмір 17 - для невисоких).  

Сукня на підкладці з сатину-бархату, тоненькому та приємному на дотик. Підкладка тільки до таліі.

Вперше шила з таких тканин.  Добре тримають форму.    

Інші вироби користувача
+ коментувати

10 Коментарів

Дуже гарно!!! Тканини - компаньони роблять свою справу , сукня виглядає вишукано та дорого. Іро, чудова сукня, така жіночна і нарядна. :) 10 балів з 10.

Така лаконічна і дівоча водночас! Вм пасує )

Дякую, Тетяно! Дуже приємно отримати таку оцінку своєї роботи від такого профі, як Ви. Мене завжди бере сумнів що до підбору тканин. Але цю сукню мріяла пошити ще давно. Ось і наважилась.

Дякую, Людо,за увагу до моєї роботи. Дуже приємно!

Безумно романтичное платье. Я бы назвала "платье-весна" :-) Нравится посадка по спинке.

Спасибо большое, Наталья! Весенним платье получилось, наверное, за счет цветочного жаккарда в сочетании с белым жаккардом - компаньоном. По спинке совсем немного убрала по среднему шву (2-3 мм), размер брала 17.

Ірино, тканина за своїми якостями ідеально підходить для цієї моделі. Завдяки чудовій посадці, сукня просто як "дзвіночок" - квіточка. Підкреслює тендітну фігуру. Обробка підкладкою - просто ідеальна.

Щиро дякую, Олено! Ви для мене - взірець стилю та смаку, дуже ціную Вашу думку. Зробила висновок, що треба брати та робити, щоб придбати досвід, а то завжди сумніваюсь. Справді, модель для цієї тканини, що тримає форму. В підкладці найважчим виявилась обробка плечових швів.

Гарно))) Свіжо! Весна! Сукня гарно моделює, і без того ідеальну, фігуру))))

Дякую велике, НАДІЯ! Ви демонструєте гарні речі на не менш гарній фігурі.

Хіт продажу