0
Акція 1+1=3

Флешмоб до Дня незалежності: лляна блуза з вишивкою

  • автор: Ірина
  • дата: 24.08.2017
16
Поділитись:

Опис


   Щиро вітаю всіх з Днем незалежності!

   Бажаю нашій країні миру, процвітання, злагоди, добра!

   Дуже хотілось мені прийняти участь у флешмобі, запропонованому Оленою Раповою, але часу для створення традиційної вишиванки залишалось обмаль. Тому я не в повному обсязі витримала умови флешмобу  і вирішила створити сучасну річ, прикрашену вишивкою хрестиком.

   Одразу в голову прийшла ідея просторої блузи з відкритими плечима з березневого номеру. До того ж в мене залишився шматочок льону 1,10 м шириною приблизно 0,9 м. Мені здалось, що вишивка хрестиком буде гармонійно виглядати на ньому. Підібрала кольори блакитний та чорний.          І робота закипіла!

  Спочатку вишивала планку переду на шматочку тканини, укріпленому флізеліном.  Примітала зверху тканину для вишивання і почала...  Я хрестиком вишиваю дуже рідко, це мій третий досвід, який дався мені не легко. Складності полягали в тому, що планка має вигляд півкола, і клітинка постійно зміщується. Тому доводилось постійно вираховувати мотиви, як вони вмістяться в межі планки, а також як будуть виглядати в поєднанні один  з одним. Коли вишивка була готова, зрізала тканину для вишивки до ширини планки, та повисмикувала нитки.  

   А потім шила саму блузу (вчора ввечері, плавно переходячі в ніч, а потім і в ранок). По низу рукавів та по низу блузки прострочила на машинці декоративну строчку блакитними нитками.

Інші вироби користувача
+ коментувати

16 Коментарів

Іро, я у захваті! Класно вийшло, стильно, яскраво , неповторно!!! Іноді мені здається, що нестача часу змушує нас робити неймовірні речі. 

  Дякую, Таню! А я в захваті від Вашої вишиванки! І, дійсно, екстремальні умови народжують гарні ідеї! Отримала велике задоволення від участі у флешмобі. А коментарі дівчат окриляють та спонукають творити  знову і знову...

Ірино, мені знадобилося б більше кофеїну та шоколаду для виконання такого обсягу робіт! Мабуть, всі форумчанки в завхваті від Вашої роботи :) Таке красиве поєднання кольорів вийшло! А про висмикування ниток як згадаю, то щось недобре зі мною твориться: такі жертви! Одні знаки оклику :) Супер!

Дякую, Світлано! Дуже приємно! Капучіно вечорами готував для мене чоловік, коли бачив мої завзяті старання. А з нитками допомогала донька. Хотілось яскравої вишивки, тому підібрала такі кольори. 

 

Іро! Вітаємо і Вас зі Святом! Миру Вашій родині. Така чарівна блуза у  Вас вийшла і дуже до лиця. Милуватися - не намилуватися!

  Дякую велике, Таню! Дуже приємні слова!

Дуже гарна яскрава блуза! І неймовірно комфортна, напевне! 

Я вишиваю не третій раз, але навіть не бралась би зміщувати отак орнаменти і підбирати )) Золоті у Вас руки!

   Людо, щиро дякую! Блуза дійсно комфортна, простора, її майже не відчуваєш на собі. А з вишивкою я одразу не зрозуміла, що по  колу вона буде зміщуватись, але відступати вже було нікуди...

Ірино, яка краса! Вам так пасує червоний. Гарна сучасна вишиванка.
Заокруглена вишита планка - оце випробування. Відразу і не подумала, як же це непросто було малюнок зміщувати. Гарно! 
Чудові фото на фоні прапорів.

 Щиро дякую, Олено! Отримала задоволення від вишивання та участі у флешмобі! А також нову річ у своєму гардеробі та надихаючі коментарі!  Дякую за гарну ідею!

  Цього року було багато прапорів. Їх позвісили на площі.

Яка краса! Ваша блузка набагато цікавіша і красівіша , ніж модель в журналі! Скільки позитиву і натхнення сьогодні на форумі я отримала! 

  Тетяно, дякую! Дуже приємно! Я теж отримала багато задоволення від всього: вишивання, пошиття, свята, флешмобу, коментарів! 

Блуза шикарна! Колір вам личить, супер)))) Мабуть не одна шоколадка пішла, щоб ту канву повисмикувати))) 

  Надійко, дякую! Дуже приємно! Насправді то був останній шматочок шоколаду, що знайшовся в хаті на ту мить. А з канвою допомогла донька, бо за браком часу я ледь встигала.

Ірино, Ваша вишиванка така сучасна, така модна! З білими штанами виглядає суперово! Дякую за фото процесу вишивання, без них важко було б уявити складність  цієї роботи. 

  Дякую, Лоро! Мені дуже приємно! Штани - то теж моя робота, шились кілька років тому.  

Зачекайте будь-ласка