0
Акція 1+1=3

Пальто зі штучного хутра

  • автор: Ірина
  • дата: 23.03.2017
4
Поділитись:

Опис


  Вітаю всіх майстринь!

  Це пальто було пошите ще взимку, але предсталяю його тільки зараз. Для того, щоб було тепліше та не продувалось вітром, простьобала рідко, на відстані приблизно 10 см, плащовою тканиною. Потім - утеплювач slimtex S=150. А завершує всю цю "конструкцію"  підкладочна тканина. Шили розмір 38, але можно було б брати і 36.  Застібка - на кнопки, обтянуті підкладочною тканиною. Вішалка - кручена петелька (дякую Олені Рапової за такі корисні майстер-класи).

  Шилось доволі легко. Важко було тільки розрізати штучне хутро так, щоб не пошкодити довгий ворс.

  Донька носить із задоволенням.

Інші вироби користувача
+ коментувати

4 Коментарі

Уявляю, як затишно доньці у такій шубці:) Красивий колір у хутра. 

Ось так і ділимось досвідом, я про кручену петельку на іншому ФФ дізналася свого часу. Тепер завжди таку роблю. Обтягнені кнопки - просто шик.

  Щиро дякую, Олено! Кручена петелька припала до душі: надійно та гарно. А обтягнені кнопки - подяка Вам за детальний майстер-клас. Тепер теж такі буду робити при нагоді. 

Іро! Яка м"якенька чебурашечка вийшла! Виглядає суперово. Доня - Снігуронька та й годі! Колись в дитинстві ходила на гурток з виготовлення м"якої іграшки - там нас вчили розрізати штучне хутро лезами від "радянської" бритви. Досі цим способом користуюсь - дуже акуратно виходить розрізати основу та не пошкодити ворс. Можна користуватись гостро заточеним скальпелем.

 

  Дякую, Таню! Шукали з донькою красивішіго хутра, та в наших магазинах тільки такий вибір. А з інтернет-магазину донька вже не могла чекати. Ось і шили з чого було.

  Дякую за пораду! Я розрізала канцелярським ножом, тільки не таким гострим, як хотілось. 

Зачекайте будь-ласка