0

Яскрава зима. Спідничка.

  • автор: Ірина
  • дата: 06.12.2018
18
Поділитись:

Опис


  Вітаю, любі майстрині!

  Іноді так трапляється в житті, що думки людей співпадають. Ось я зайшла форум, щоб завантажити свою роботу, а тут така ж сама, та щей й з такої самої тканини.

  Представляю до Вашої уваги і мій варіант такої спіднички. Брала розмір 36 і також забирала з бокових швів та по задньому шву приблизно по 1,5 см. Можна було б і більше, в талії трохи свободно.

  Вперше працювала з неопреном. Шилось легко. ВТО тканина піддається важко, побоювалась, що будуть сліди від праски, тому прасувала при температурі        180 градусів. Спідничка на підкладці. Низ не обробляла, тільки охайно підрізала, бо, на мою думку, підгиб виглядав грубувато.  Бокові та задній шви зафіксувала внизу строчкою. Також не можу сказати, що в ній дуже жарко. В приміщенні почувалась комфортно, хоча одягала на щільні колготи.  

  В цілому спідничкою залишилась задоволена, вона звертає на себе увагу. На заході отримувала компліменти. 

Інші вироби користувача
+ коментувати

18 Коментарів

Ирина, вам удалось чудесно воплотить актуальный образ современной горожанки. Неопрен, с трикотажным полотном рельефной вязки, дополняет динамичный силуэт юбки. Не получается добавить лайк, какой-то сбой в программе, а мне очень нравится ваш вариант.

  Спасибо, Ирина! Какое совпадение получилось!  И даже в именах... Сделаем эту зиму яркой!

  (:

Такая самая модель, такая самая тканина, и тоже девочка Ирина ! Вот, целый стишок получился из Ваших совпадений ! А также получилось еще одно подтверждение того, что эту модель стОит шить ! Очень классно смотрится ! И именно из такой "стоячей" ткани. А я думала, что надо взять наоборот, пластичную и мягкую. Вот какая все-таки польза от фотофорума, от таких публикаций !!! Правда ?

 Да, Зоя, на форуме можно многое узнать и посмотреть. Ведь это прекрасно, когда есть возможность обмениваться опытом! Спасибо за стишки!  

Ира,очень оригинальная юбочка!Прекрасно легли складки на этой ткани-в них, конечно, весь шик!Понравились пропорции юбки-оригами и исполнение модели,стильно и лаконично!Лучше,чем в журнале!

Марина, спасибо огромное! Очень теплый комментарий! Хотелось сшить эту юбку именно из "стоячей" ткани.

В журналі ,взагалі ,не звернула уваги на цю модель.А Ваш варіант настільки сподобався ,що .мабудь і мені таку потрібно і саме з неопрену ,бо так класно виглядають заложені накосу складочки. Тканинку брали по журналу?

  Дякую, Тетяно! Тканини купувала на дві речі ( 2 м ), на спідницю треба брати дві довжини ( в моєму випадку це 1.2 м), так як я вкоротила довжину на 17 см.

Ірино, оце так збіг! Класна яскрава спідничка. Тепер і я думаю, чи не краще її шити саме з таких цупких тканин, як неопрен. Навіть цікаво було б побачити для порівняння варіант з м'якого матеріалу, як радять у журналі.

 Олено, дякую щиро! Для мене також було цікаво зшити її з неопрену. Я ще б додала більше ВТО на бокових швах, бо побоювалась "спалити" неопрен. Можливо, ще побачимо цю модель з м'якої тканини. Вважаю, що з жакарду також буде гарно виглядати.

Дуже вишуканий образ! На фото ніби замша. Фасон вдалий, в багатьох номерах є схожа викрійка, але ця мабуть найвдаліша!

 Дякую велике, Надійко! Це такий неопрен, в ледь помітну клітинку. Викрійка вдала, корегувала тільки в талії.

Ярко та виразно! Особливу увагу привертають складки з окремим "дном". Гарний колір та цікава фактура у неопрену. Повторюся: яскрава сонячна плямка серед 50-ти відтінків нашої сірої зими) Дякую за показ.

  Дякую, Олю! Ось так і піднімаємо собі настрій взимку яскравими речами!

 

Ірино, яка ж яскрава, жіночна та лаконічна спідниця! Все-все-все сподобалось, дуже смачно зроблено :) (Хочу поділитись секретом, що маю два літні топи з неопрену і в них низ також відрізний, без обробки)

  Світлано, дякую! Рада, що моя думка співпадає з думкою профі. А я все гадала, як обробити низ.

 

Ирина, юбочка просто класс! Очень привлекательно!

Хіт продажу