0
Акція 1+1=3

Пальто кольору бірюзи

  • автор: Ірина
  • дата: 07.11.2015
4
Поділитись:

Опис


 Пальто пошито за викрійкою №1D. Убрала комір-стойку та пати на рукавах. Розмір 34.  Тканина - щільний трикотаж.  Доньці дуже сподобався колір, а я вагалась, чи можно шити пальто з трикотажу.

Проклеїла дублерином подборт, верхні частини пілочек, по низу рукавов та подолів . Також вставила кант між подбортами та підкладкою.

 Пальто без утеплювача.   

Інші вироби користувача
+ коментувати

4 Коментарі

Очень девушке идет!Классное пальто!

Щиро дякую, Ганно!

Завдяки форуму ширше дивлюсь на використання тканин. З пальтової сукні шити можна, з трикотажу - пальта. Красиве і стильне пальто вийшло! Ми з донькою теж звертали увагу на цю викрійку, та поки не шили.

Дякую, Олено! Пальто було пошито ще навесні, колір такий, що швидко забруднюється, два рази вже прала з рідким засобом для делікатних тканин. Чесно кажучи, думала, що пальто зовсім не збереже форму після прання, але форма нібито тримається. На фото вже помітила, що по низу пальто підгибка помітна. Спробую відпрасувати.
Олено! Завітала до вашого блогу в розділ «пальто для сестрички». Виконання обтянутих тканиною кнопок та петельки просто вражає! Дякую за корисну інформацію, при пошитті пальто вона стане у нагоді.


Зачекайте будь-ласка